0

Leoooooooooooooo goooooooooooool!

0

Masakra, co dziś się dzieje pod naszą bramką...

1

Kurde, groźne to PSV...

0

0

Bo zamówiłem sobie wstępnie części z prockiem Ryzen 5 1600x + płyta MSI B450M ale powiedzieli mi że windows 7 nie odpali na tym.. A ja jednak preferuję 7.

0

Właśnie że gry jakie mnie interesują to tylko te co wymieniłem, więc nie wiem czy jest sens składać PC skoro w lapku by one śmigały?

0

Czemu taki wybór?

0

Co bardziej preferujecie i korzystacie, laptopy czy składane PC? Bo chcę zakupić nowy sprzęt i nie wiem co wybrać, gry jakie mnie interesują to tylko Fifa I FM. Ogólnie ma być szybki do internetu i codziennego użytku. Koniecznie windows 7.

2

Fajnie że gra Dembele i Vidal :) Vamooos!!

0

Jeśli tylko uda się go sprawdzić.. będzie to zajebisty transfer.

0

Szkoda że takie coś mu się powtarza.. :/

1

Zajebiście, nie ma co.

1

Ależ Rafa ma pecha...

1

Faktycznie, mój błąd.

1

A no właśnie, po co czekać na końcówkę spotkania...

3

Szkoda że nie udało mu się zrobić kariery w FCB, ale jak miał się marnować to lepiej że odszedł. Oby zdobywał tam dużo bramek i trofeów.

3

Pomocników mamy, chciałbym de Jonga i de Lighta aby dołączyli do Barcy, ale lepszym wyborem jest de Light, bo obrona musi zostać wzmocniona.

5

Już wolę, aby przyszedł do Barcy De Jong za większą kasę, a nie Rabiot za darmo, który sam nie wiem czego chce.

4

Oby udało się go sprawdzić, mielibyśmy obrońcę na długie lata.

5

Wszystko tylko nie sprzedaż..

0

Już tylko 83%, a taki był pewny siebie :D

0

Tak to jest gdy ciągle stawia się na tych samych pomocników, a Rakieta gra od długiego czasu ciągle po 90 minut, nie licząc mundialu.

0

Za mało gra :D

30

Skoro ma lepsze oferty to co mu się dziwić, chce uzyskać jak najwięcej. Ale jakoś nie widzę jego w Barcelonie by miał odgrywać jakąś znaczącą rolę.

0

Zobaczymy co to da, oby się ogarnął.

6

Akurat The Sun nie ma co wierzyć, ja tam mam ciągle nadzieję, że Dembele się ogarnie i będzie stanowił o sile Barcy w przyszłości.

1

Przydałby się teraz Tarzan na obronie, brakuje takiego kogoś jak on.

5

Leo spokojnie wskoczy na pierwsze miejsce, tyle lat gry przed nim jeszcze ;)

0

Jak się otwiera drogę do bramki to tak jest, obrona tragiczna.

3

Jego zachowanie jest żenujące, ale po tym co odwalił w Dortmundzie.. a szkoda gadać. Jak tak dalej będzie to nie wróżę mu przyszłości w FCB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?