Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leoooooooooooooo goooooooooooool!
0
Masakra, co dziś się dzieje pod naszą bramką...
1
Kurde, groźne to PSV...
0
Np. takie coś do Fifa, FM i internet. https://www.x-kom.pl/p/384994-notebook-laptop-156-msi-gv62-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050.html Do tego dysk SSD.
0
Bo zamówiłem sobie wstępnie części z prockiem Ryzen 5 1600x + płyta MSI B450M ale powiedzieli mi że windows 7 nie odpali na tym.. A ja jednak preferuję 7.
0
Właśnie że gry jakie mnie interesują to tylko te co wymieniłem, więc nie wiem czy jest sens składać PC skoro w lapku by one śmigały?
0
Czemu taki wybór?
0
Co bardziej preferujecie i korzystacie, laptopy czy składane PC? Bo chcę zakupić nowy sprzęt i nie wiem co wybrać, gry jakie mnie interesują to tylko Fifa I FM. Ogólnie ma być szybki do internetu i codziennego użytku. Koniecznie windows 7.
2
Fajnie że gra Dembele i Vidal :) Vamooos!!
0
Jeśli tylko uda się go sprawdzić.. będzie to zajebisty transfer.
0
Szkoda że takie coś mu się powtarza.. :/
1
Zajebiście, nie ma co.
1
Ależ Rafa ma pecha...
1
Faktycznie, mój błąd.
1
A no właśnie, po co czekać na końcówkę spotkania...
3
Szkoda że nie udało mu się zrobić kariery w FCB, ale jak miał się marnować to lepiej że odszedł. Oby zdobywał tam dużo bramek i trofeów.
3
Pomocników mamy, chciałbym de Jonga i de Lighta aby dołączyli do Barcy, ale lepszym wyborem jest de Light, bo obrona musi zostać wzmocniona.
5
Już wolę, aby przyszedł do Barcy De Jong za większą kasę, a nie Rabiot za darmo, który sam nie wiem czego chce.
4
Oby udało się go sprawdzić, mielibyśmy obrońcę na długie lata.
5
Wszystko tylko nie sprzedaż..
0
Już tylko 83%, a taki był pewny siebie :D
0
Tak to jest gdy ciągle stawia się na tych samych pomocników, a Rakieta gra od długiego czasu ciągle po 90 minut, nie licząc mundialu.
0
Za mało gra :D
30
Skoro ma lepsze oferty to co mu się dziwić, chce uzyskać jak najwięcej. Ale jakoś nie widzę jego w Barcelonie by miał odgrywać jakąś znaczącą rolę.
0
Zobaczymy co to da, oby się ogarnął.
6
Akurat The Sun nie ma co wierzyć, ja tam mam ciągle nadzieję, że Dembele się ogarnie i będzie stanowił o sile Barcy w przyszłości.
1
Przydałby się teraz Tarzan na obronie, brakuje takiego kogoś jak on.
5
Leo spokojnie wskoczy na pierwsze miejsce, tyle lat gry przed nim jeszcze ;)
0
Jak się otwiera drogę do bramki to tak jest, obrona tragiczna.
3
Jego zachowanie jest żenujące, ale po tym co odwalił w Dortmundzie.. a szkoda gadać. Jak tak dalej będzie to nie wróżę mu przyszłości w FCB.