0

A jednak Dembele, zajebiście :)

7

Cou bez formy, Dembele bardziej zasługuje by zacząć od pierwszej minuty.

0

Piękne to były czasy.. Eto'o, Henry.. Ale mamy nadal Leo :)

1

Przecież on kariery w Barcelonie nie zrobi że będzie grał co mecz, lepiej dla niego będzie jak odejdzie.

8

Oby zdecydował się postawić na Dembele, nie można go w takim momencie odstawić na bok.

2

Ale ten czas zleciał, masakra... :)

0

Wielka szkoda, ale z drugiej strony dobrze że to tylko taki krótki okres czasu.

1

Denis :D

0

Malcom goooooooooooooooooooool!

0

Ładna bramka Denisa.

0

Co ten Valverde ma z Chorwatem to ja nie wiem.

1

Podoba mi się skład Sportu.

0

Skoro ma siedzieć u nas na ławie, a tam mu dobrze idzie, to jest najlepsze rozwiązanie. Oby tylko nasz klub nie sprzedał go za promocyjne 15 mln..

2

Nie lubię takich zawodników. Gomes też miał być świetnym zawodnikiem w Barcelonie.

0

Oby tylko tak dalej, akcja z obrońcą była wczoraj mega :)

2

W końcu sprawiedliwość dosięgnie również w LM.

5

Oby tylko nie trafił do Barcy, takich niezdecydowanych zawodników nie potrzeba.

0

Cieszy to że na zero z tyłu, 3 pkt również. VeB!!

1

Alenaaaaaaaaaa gooooool :)

0

Nie wiem jak on mógł to zrobić i zdjąć Vidala, a Rakitić został.

0

Śmiechu warte z tą zmianą Vidala.

0

Waka Waka gooooooooooooool :)

0

Dembele kocur, ale się zabawił :D

0

Vamooos Barca! Po 3 pkt!

0

Stać go to niech sobie kupi :)

32

Te 13 mln netto to jakiś żart chyba.

4

Szkoda że tak pozbyliśmy się Miny, teraz by się przydał. Kompany lub Benatia dobra opcja, ale wątpię że są do wyjęcia. Z Pepe to ktoś ładnie poleciał.

0

Dembele talent ma niesamowity, fajnie że Leo mu pomaga, ale sam też musi zmienić nastawienie.

1

Najgorsze to zbyt łatwo pozwalanie rywalowi na akcje pod naszą bramkę, tylko który to już raz w tym sezonie...

2

Waka Waka gooooool :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?