Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jednak Dembele, zajebiście :)
7
Cou bez formy, Dembele bardziej zasługuje by zacząć od pierwszej minuty.
0
Piękne to były czasy.. Eto'o, Henry.. Ale mamy nadal Leo :)
1
Przecież on kariery w Barcelonie nie zrobi że będzie grał co mecz, lepiej dla niego będzie jak odejdzie.
8
Oby zdecydował się postawić na Dembele, nie można go w takim momencie odstawić na bok.
2
Ale ten czas zleciał, masakra... :)
0
Wielka szkoda, ale z drugiej strony dobrze że to tylko taki krótki okres czasu.
1
Denis :D
0
Malcom goooooooooooooooooooool!
0
Ładna bramka Denisa.
0
Co ten Valverde ma z Chorwatem to ja nie wiem.
1
Podoba mi się skład Sportu.
0
Skoro ma siedzieć u nas na ławie, a tam mu dobrze idzie, to jest najlepsze rozwiązanie. Oby tylko nasz klub nie sprzedał go za promocyjne 15 mln..
2
Nie lubię takich zawodników. Gomes też miał być świetnym zawodnikiem w Barcelonie.
0
Oby tylko tak dalej, akcja z obrońcą była wczoraj mega :)
2
W końcu sprawiedliwość dosięgnie również w LM.
5
Oby tylko nie trafił do Barcy, takich niezdecydowanych zawodników nie potrzeba.
0
Cieszy to że na zero z tyłu, 3 pkt również. VeB!!
1
Alenaaaaaaaaaa gooooool :)
0
Nie wiem jak on mógł to zrobić i zdjąć Vidala, a Rakitić został.
0
Śmiechu warte z tą zmianą Vidala.
0
Waka Waka gooooooooooooool :)
0
Dembele kocur, ale się zabawił :D
0
Vamooos Barca! Po 3 pkt!
0
Stać go to niech sobie kupi :)
32
Te 13 mln netto to jakiś żart chyba.
4
Szkoda że tak pozbyliśmy się Miny, teraz by się przydał. Kompany lub Benatia dobra opcja, ale wątpię że są do wyjęcia. Z Pepe to ktoś ładnie poleciał.
0
Dembele talent ma niesamowity, fajnie że Leo mu pomaga, ale sam też musi zmienić nastawienie.
1
Najgorsze to zbyt łatwo pozwalanie rywalowi na akcje pod naszą bramkę, tylko który to już raz w tym sezonie...
2
Waka Waka gooooool :D