0

Cillessen!!!!!!!!!!!!

1

Coutinhooooooooooooo!!!

0

Karny!!! :D

0

To po remontade, Vamos Barca!

0

Swoją drogą nie wiem co sobie wyobrażał, że wygryzie Pique, Lengleta? Jest jeszcze Samuel i jak tylko wróci do gry to już nic sobie nie pogra.

1

Semedo powinien wystąpić od początku :/

0

Od razu na 20 sezonów, jeszcze nawet nie dołączył do klubu.

1

Są ważne 3 punkty :) VeB!

0

Ajjjj ładna akcja, szkoda że nie wpadło.

0

Leoooooooooooo goooooooooool! :)

1

Czerwona, nara :D

27

Pique robi za obrońcę, bramkarza, napastnika i w przyszłości prezydent :D

3

Pique uratował....

11

Pięknie Semedo.

1

Cou tak blisko...

2

Semedoooo gooool!

0

Leo jest geniuszem we wszystkim :D

1

Nie ma sensu go sprzedawać już teraz bo mu nie idzie, trzeba mu dać jeszcze czas.

1

Ten klub jest jeszcze gorszy niż kiedyś początkowo City.

0

Gdyby tylko udało się jeszcze jego sprowadzić..

0

Tu trzeba skład odmładzać z myślą o przyszłości.

7

Ja mam tylko nadzieję, że go nie zmarnują w Barcelonie i chłopak będzie grał regularnie.

1

20 mln to dobra kasa, fajnie gdyby jednak udało się go sprzedać.

0

To teraz znowu Messi na ratunek i Camp Nou...

1

Co za żenada 2-0.

0

Zajebiście, masakra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobrze im tak, odwalił dobrą robotę przy tym transferze.

3

Coś pięknego, a jednak wybrał Barce! :D

0

Fajnie że od pierwszej gra Boateng, zobaczymy co pokaże ;) Szkoda tylko Coutinho... Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?