Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cillessen!!!!!!!!!!!!
1
Coutinhooooooooooooo!!!
0
Karny!!! :D
0
To po remontade, Vamos Barca!
0
Swoją drogą nie wiem co sobie wyobrażał, że wygryzie Pique, Lengleta? Jest jeszcze Samuel i jak tylko wróci do gry to już nic sobie nie pogra.
1
Semedo powinien wystąpić od początku :/
0
Od razu na 20 sezonów, jeszcze nawet nie dołączył do klubu.
1
Są ważne 3 punkty :) VeB!
0
Ajjjj ładna akcja, szkoda że nie wpadło.
0
Leoooooooooooo goooooooooool! :)
1
Czerwona, nara :D
27
Pique robi za obrońcę, bramkarza, napastnika i w przyszłości prezydent :D
3
Pique uratował....
11
Pięknie Semedo.
1
Cou tak blisko...
2
Semedoooo gooool!
0
Leo jest geniuszem we wszystkim :D
1
Nie ma sensu go sprzedawać już teraz bo mu nie idzie, trzeba mu dać jeszcze czas.
1
Ten klub jest jeszcze gorszy niż kiedyś początkowo City.
0
Gdyby tylko udało się jeszcze jego sprowadzić..
0
Tu trzeba skład odmładzać z myślą o przyszłości.
7
Ja mam tylko nadzieję, że go nie zmarnują w Barcelonie i chłopak będzie grał regularnie.
1
20 mln to dobra kasa, fajnie gdyby jednak udało się go sprzedać.
0
To teraz znowu Messi na ratunek i Camp Nou...
1
Co za żenada 2-0.
0
Zajebiście, masakra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobrze im tak, odwalił dobrą robotę przy tym transferze.
3
Coś pięknego, a jednak wybrał Barce! :D
0
Fajnie że od pierwszej gra Boateng, zobaczymy co pokaże ;) Szkoda tylko Coutinho... Vamos!