Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawać City i niech nasi ich wyrzucą za burtę.
3
Gramy dalej :) Oby tylko tak do finału i po wygraną w LM! VeB!!
0
Manitaaaaaa Dembele :D
0
Piqueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D
0
I Liverpool 3:1 :D
1
Leooooooooooooo pozamiatał!!!!!!!!
0
Kurde, szkoda...
0
Gruby co zrobił :D
0
Cou w końcu bramka.
1
Gooooooooooooool pięknie :)
0
Dziwne zachowanie bramkarza Lyonu, nawet w twarz nie dostał.
0
Liverpool gol.
0
Leoooooooooooooo :D
0
Karny :D
13
Oby w końcu Coutinho pokazał się z dobrej strony. Po awans, Vamoooos!!
1
Ależ to byłby piękny duet gdyby jeszcze on trafił do Barcy..
1
Taki powinni brać przykład z niego pozostali piłkarze na świecie.
0
Tego to bym się nie spodziewał że Zidane wróci do Realu, a jeszcze bardziej że tak szybko.
1
To się nam trafiło..
0
Oby przez te 5 lat mieli z Leo dużo owocnej w bramki i asysty współpracy :)
2
Atomowa pchła goooool :D
1
Karny :D
0
Prezydent gooooooooool :D
4
Cou marnuje, Rayo strzela. No zajebiście.
2
Brawo Panowie, brawo...
1
Cou jak żeś tego nie trafił......
0
Vamooos Barca po 3 pkt.!
0
Oby został w FCB jeszcze na długie lata :)
18
Takie przeglądy prasy to się czyta z uśmiechem na twarzy :D Real kończy sezon z niczym :D Jest VAR - nie ma ulgi :D
9
To co Ajax zrobił, zasługuje na najwyższe pochwały, tego to się nie spodziewałem :D