0

Dawać City i niech nasi ich wyrzucą za burtę.

3

Gramy dalej :) Oby tylko tak do finału i po wygraną w LM! VeB!!

0

Manitaaaaaa Dembele :D

0

Piqueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

0

I Liverpool 3:1 :D

1

Leooooooooooooo pozamiatał!!!!!!!!

0

Kurde, szkoda...

0

Gruby co zrobił :D

0

Cou w końcu bramka.

1

Gooooooooooooool pięknie :)

0

Dziwne zachowanie bramkarza Lyonu, nawet w twarz nie dostał.

0

Liverpool gol.

0

Leoooooooooooooo :D

0

Karny :D

13

Oby w końcu Coutinho pokazał się z dobrej strony. Po awans, Vamoooos!!

1

Ależ to byłby piękny duet gdyby jeszcze on trafił do Barcy..

1

Taki powinni brać przykład z niego pozostali piłkarze na świecie.

0

Tego to bym się nie spodziewał że Zidane wróci do Realu, a jeszcze bardziej że tak szybko.

1

To się nam trafiło..

0

Oby przez te 5 lat mieli z Leo dużo owocnej w bramki i asysty współpracy :)

2

Atomowa pchła goooool :D

1

Karny :D

0

Prezydent gooooooooool :D

4

Cou marnuje, Rayo strzela. No zajebiście.

2

Brawo Panowie, brawo...

1

Cou jak żeś tego nie trafił......

0

Vamooos Barca po 3 pkt.!

0

Oby został w FCB jeszcze na długie lata :)

18

Takie przeglądy prasy to się czyta z uśmiechem na twarzy :D Real kończy sezon z niczym :D Jest VAR - nie ma ulgi :D

9

To co Ajax zrobił, zasługuje na najwyższe pochwały, tego to się nie spodziewałem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?