8

Wypowiedzi czy też wywiady z Leo to zawsze najwyższa półka.

0

Dokładnie, najlepsze jest to że mamy w drużynie geniusza piłki nożnej.

0

Mamy 3-0, super wynik, ale ta sytuacja Dembele.. mógł zrobić wszystko.. żebyśmy tego nie żałowali, bo mogło być już pewne 4-0. Wiemy co się działo w poprzednim sezonie z Romą.

1

Co on zrobił!!!!!!

1

Vidal co za kocur.

1

Mistrz!!!!!!

1

Leoooooo co za brama!!!!

0

Leoooooooooo!!!!!

9

Brawo Mats!

2

El Pistoleroooooo!!!!

1

Dobry skład, to będzie super wieczór :) Vamooos Barca!!

3

Co za żenujące zachowanie, wstyd.

0

Wytrzymali cały mecz i ataki Spurs, mieli swoje okazje, dla mnie zagrali świetnie.

1

Wielkie brawa dla Ajaxu, zagrali dziś kapitalnie. Widzę ich w finale.

0

Ajax ich miażdży na ten moment.

4

Ajaxxxx goooooool :)

0

Dlatego się dziwię, dla mnie to chore prawo.

34

Wcale mu się nie dziwię, przecież on może mieć podstawę gry w zespole z wyższej półki.

2

Dominacja Barcy w Lidze trwa i oby jak najdłużej :)

0

Campeones!!! Campeones!!!! Oleeee!! Oleeee!! Oleeee!! Mamy to!! Teraz po LM i PK! VeB!!!!!! :)

0

I po co znowu szukać Leo?

0

Campeones!! Campeones!! :)

0

Leoooooooooo! W końcu!!!!!!!!!!

0

Jakie to jest śmieszne gdy zawodnik rywali leży przy murze :D

0

Znowu Cou ajjj

0

Dziwne prawo, siedzieć 2 lata i teraz uniewinniony.

0

Gruby goooooooooool :D

0

Karniaczek :D

1

Alenaaaaaaaaaaaaa :)

19

Kolejny ważny krok wykonany w drodze po Mistrzostwo :) VeB!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?