1

Miał kontuzje, forma spadła, to oczywiste. Zasługuje jak najbardziej na kolejne szanse.

4

Fajnie że od początku gra Malcom :) Vamoooss!

0

Po co ładować za niego tyle kasy teraz, skoro miał szansę przejść do Barcy rok temu i ją zmarnował? Nam trzeba kogoś młodszego, aby w przyszłości mógł zastąpić Suareza, który jeszcze pogra dość długo.

0

Cieszy wygrana i na zero z tyłu :) Leo pozamiatał dziś :) VeB!

0

Leooooo gooooooool! Brawo Malcom!!!

0

Mats co Ty robisz....

1

Leo zachwyca, ależ to zrobił :D

1

Leooooooooooooooooooooo!

28

Oby w końcu Coutinho zaczął wracać do formy.. Vamoooss!!!

2

Ten to się nie pierdzieli w tańcu, grubo pojechał, oj grubo :D

2

I bardzo dobrze, jego miejsce i przyszłość jest w Barcelonie.

5

Dobry wybór, piękny gol, majstersztyk :)

1

Chyba ich popierdzieliło, w dodatku tylko za około 60 mln? Fakt że ta kontuzja go wstrzymała, ale jeśli już ją naprawdę wyleczył, to gdy tylko wróci do formy jest jak skała w obronie. de Ligt niech przyjdzie, ale nie kosztem Samuela.

0

Fajna opcja, tam by miał okazje pograć i zyskać doświadczenie.

2

Kurcze, niech się w końcu weźmie za siebie, to nie ten Cou co w The Reds..

0

Tu chodzi o klimat LM który był od lat taki sam, widocznie Tobie to nie przeszkadza.

33

Bez przesady, my potrzebujemy młodego napastnika na przyszłość który zastąpi Luisa, a nie 28 latka, El Pistolero jeszcze pogra przez pewien czas na najwyższym poziomie, później co? Będziemy mieć 30 latka na "przyszłość"... Powinni skupić się np. na Joviciu.

8

To sobie wybrał lepszy projekt sportowy ha ha :D

6

Taka opcja to genialny pomysł, oby to zrobili :)

0

Najpierw wywalili mecze o 20:45, a teraz jeszcze w weekendy? Bez sensu.

12

de Ligt + Jovic = to byłyby genialne transfery na długie lata.

3

Widzę Costa nieźle się zapuścił, całe życie grać w piłkę i takie coś :D

1

Nie wierzę że jest aż tak słaby na treningach, przecież gdy otrzymuje szansę gry to ją wykorzystuje.

0

Trzeba czekać na koniec sezonu co drużyna dzięki niemu wygra. Jeszcze na dwóch frontach wszystko się może zmienić, bo Ligę mamy już raczej wygraną.

14

Jego rekordów już nikt nie ruszy, a to jeszcze nie koniec...

7

Kontuzja przykra sprawa, ale akurat ta mu wyjdzie na dobre ;)

12

Messi geniusz, ale Valverde już nie, szkoda że nie zmienił Suareza...

0

Leooooooooooo!! WOW!!!!!!!!!!

1

Teraz Griezmann to niech sobie siedzi w Atletico.

7

To sobie przypomnimy stare czasy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?