2

Chociaż ja tego nie płacę to: za duża pensja, za dużo kasy na transfer w jego wieku. Niech sobie idzie do PSG. Mógł się decydować rok temu.

15

Skoro nie chciał grać w Barcelonie gdy miał szansę i wybrał hajs z Atletico, to niech sobie teraz tam siedzi. Nowy trener i dawać Coutinho na jego właściwą pozycję.

1

Według mnie to błąd pozbywać się już Coutinho.

3

Nie no, to jest tragedia.

0

Do niego to ja akurat nic nie mam.

1

Valverde zostanie i znowu będzie to samo w przyszłym sezonie w LM, on nie potrafi wyciągać wniosków, fakt że zawodnicy też nawalili, ale trener powinien mieć nad nimi kontrole. I znowu tacy zawodnicy jak Cou, Malcom będą się marnować o ile zostaną.

4

Szkoda gadać o tej pomocy, kolejny raz to samo. Tragedia.

0

Zostawić go, przesunąć tylko na jego nominalną pozycję.

1

Jak się go wystawia do gry na skrzydle to co tu się dziwić? Cou powinien zostać.

3

Coutinho zostawić i ustawić go na jego najlepszej pozycji, to samo Umtiti najlepiej niech podda się operacji i problem zniknie.

2

Cóż, prawda jest taka że Leo nam wszystkiego nie wygra, inni też muszą coś od siebie dać.

8

Niech dokończy już ten sezon i najlepiej byłoby go pożegnać. Zawodnicy też winni, ale Valverde nie wyciągnął ponownie wniosków z poprzedniego sezonu.

1

Tyle niby rotacji było, że wypoczęci, mamy efekt końcowy. Im się nie chciało grać, nowe kontrakty im dać.

2

I właśnie tu można być złym na Valverde, chłop się stara, najlepszy ze Wszystkich, a mimo to on go ściąga. Masakra, szkoda że reszta nie zagrała choć w połowie jak tak Vidal.

0

Upokorzenie, nie zasługują nasi na ten finał. Trener do zwolnienia. Mało ważne że mistrza my zdobyli, tak dać się wydymać drugi rok z rzędu, żadnej nauczki.

0

Dobranoc.

11

Przecież gdyby Grał Firmino i Salah to oni by nas chyba rozjechali w pył.

0

Nie wierzę w to!!!!!!!!!!!!

0

To teraz się zacznie.

8

Zaraz mnie coś trafi!!!!

0

Teraz to będą nerwy.

0

Ja pierdziele.....!!

0

Pilnować i jeszcze raz pilnować tego co osiągnęliśmy w pierwszym spotkaniu. Vamosss jazda Barca!!

1

To mamy jeszcze lepszą drogę do finału. Szkoda jednak że nie zagra.

2

Aż ciary są jak się to ogląda, niesamowite :)

10

Oby mu się powiodło w Barcelonie i osiągnął z nią wiele, ogromny potencjał i widać ma mądrze w głowie :)

5

Masakra u niego z tymi kontuzjami, jak tak dalej pójdzie to wiele z niego klub nie skorzysta...

0

Ważne by w końcu wygrać LM i tam rzucić wszystkie siły ;)

0

Teraz to mogą nawet i przegrać, nic złego się nie stanie :) Ważniejsza LM i PK :)

26

Świetny transfer za grosze. Poświęca się dla drużyny na maxa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?