Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za gooooooooool Suarez!!!!!!!!!
2
Kiedy ten Valverde wyleci z klubu, słabo się ogląda taką Barce :/
0
Masakra, po prostu masakra.
0
Zajebiście zaczęli, nie ma co.
2
Jest i nasz Leo :) Vamoooss Barca!
0
Mamy te 3 punkty, cieszy w końcu mecz na zero z tyłu i to na wyjeździe.
1
Brawo Lenglet...
8
Arthur co za podanie.
0
Żałośni kibice.
1
Ładnie Firpo, oby tylko teraz dotrzymać do końca.
0
El Pistolerooooooooo co za asysta Matsa!
0
Nie wierzę, po prostu nie wierzę... Człowiek szkło.
1
Widać tego efekty.
2
Jeszcze dalej niech lecą.
0
Co za żenujące podejście do tematu.
3
To myślenie Valverde nic nie da, bo co mecz to samo.
2
Kurde, jaka szkoda Ter Stegena...
1
Uff wrócił geniusz
0
Nosz ja pierdziele, tylko nie Leo :/
0
Arthur o kurdeeeeeeeeeeeeee!!!
0
Antoine!!!!!!!!
4
Dawniej za Pepa, ŚP. Tito, Enrique a nawet Martino!, cieszyłem się oglądając mecze Barcy, każdy mecz w całym sezonie oglądałem, nie chciałem się nawet minuty spóźnić, a teraz? Za Valverde tego nie ma, coś po prostu pękło i już jest inaczej, nie cieszę się na mecz Barcy, zdarza się nie obejrzeć w ogóle, tylko skrót, wczoraj to nawet zasnąłem.. Piłkarze też są coś winni, ale teraz to już widać że to wina trenera, czemu przez niego nie może być tak jak dawniej, tylko trzeba męczyć się oglądając swoją ukochaną drużynę, ile oni tam jeszcze będą w zarządzie nim zaślepieni. Marnuje piłkarzy nie wykorzystując ich potencjału, w tym najlepszego piłkarza świata, a młodszy już nie będzie... :/
2
Niech on już lepiej odejdzie, bo będzie tylko gorzej.
10
Jeszcze będzie tak, że Firpo nawet nie będzie grał za niego, tylko genialny Valverde postawi Semedo na LO.
38
Ten sztab to ciągle analizy robi i i dojść do żadnego wniosku nie mogą.
1
Ależ to mogła być bramka na koniec..
0
Ale nudny ten mecz, zero pomysłu..
2
Wchodzi Król!!!!!!!! :)
0
Brawo Mats!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Zajebiście. Może obroni...