3

Roberto pupilek, no jakby inaczej.

0

Koniec pierwszej połowy, szkoda że nie całego meczu już.

0

LM w wykonaniu Barcy? Chyba 8 LM.

2

Do czego to doszło, aby od 2006 roku odkąd kibicuję Barcelonie, odechciewało się oglądać spotkania z jej udziałem, tyle pięknych chwil się przeżyło z tą drużyną, a teraz... :/ Zarząd, trener do wymiany, skład też odświeżyć..

3

Jak dla mnie to mogą i przegrać dziś, niech w końcu coś ruszy w tym klubie i zapadną poważne decyzje, trzeba zmian.

2

Nie wiemy kiedy Valverde w końcu odejdzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Smutne że trener i zawodnicy trzymają taki sam poziom.

2

To już wiemy że sam nie odejdzie, Bartek też mu nie pomoże. Te jego analizy są nic nie warte, zawsze to samo.

2

Dobra, czas się napić.

0

Zlitował się już na koniec.

4

Miałem nie pić, ale cóż, trzeba dziś otworzyć flaszkę albo i dwie, bo na sucho to nie przejdzie.

1

I dobrze, niech to przegrają.

0

Hahaha ja pierdziele, spalony

0

Gol na pocieszenie.

0

Trzeba pomyśleć o zrobieniu sobie przerwy od oglądania Barcy z tym trenerem. Szkoda zdrowia.

1

Barca gol po karnym a Levante 3 bramki z gry. Brawo.

3

Tej Barcy z tym pseudo trenerem żadna drużyna się już nie boi.

1

Jak ten nieudacznik nadal będzie trenerem Barcy, to będzie kpina.

0

Nie wierzę, brak słów.....

8

Wypierdzielić tego pseudo trenera w trybie natychmiastowym, to jest kpina żeby taki ktoś prowadził Barce.

3

Hahahahah co za żenada.

0

Brawo. Jak zawsze.

0

Leooooooooooooo goooooool :)

1

Wydaje się że widzieliśmy wszystko co Leo robi, ale za każdym razem zachwyca ponownie.

1

Są 3 punkty, koncert Messiego.

8

Roberto na LO a Firpo skreślony :D

0

El Pistoloerooooooooooooo! Manitaaaaaaaaaaaaaaa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?