Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Roberto pupilek, no jakby inaczej.
0
Koniec pierwszej połowy, szkoda że nie całego meczu już.
4
https://stejk.org/img/b0abf6b0f23d8d8698845d21fbf6637f.jpg
0
LM w wykonaniu Barcy? Chyba 8 LM.
2
Do czego to doszło, aby od 2006 roku odkąd kibicuję Barcelonie, odechciewało się oglądać spotkania z jej udziałem, tyle pięknych chwil się przeżyło z tą drużyną, a teraz... :/ Zarząd, trener do wymiany, skład też odświeżyć..
3
Jak dla mnie to mogą i przegrać dziś, niech w końcu coś ruszy w tym klubie i zapadną poważne decyzje, trzeba zmian.
2
Nie wiemy kiedy Valverde w końcu odejdzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Smutne że trener i zawodnicy trzymają taki sam poziom.
2
To już wiemy że sam nie odejdzie, Bartek też mu nie pomoże. Te jego analizy są nic nie warte, zawsze to samo.
2
Dobra, czas się napić.
0
Zlitował się już na koniec.
5
https://sportowememy.pl/web/images/memy/zdjecie/1569143956.jpg
4
Miałem nie pić, ale cóż, trzeba dziś otworzyć flaszkę albo i dwie, bo na sucho to nie przejdzie.
1
I dobrze, niech to przegrają.
0
Hahaha ja pierdziele, spalony
0
Gol na pocieszenie.
0
Trzeba pomyśleć o zrobieniu sobie przerwy od oglądania Barcy z tym trenerem. Szkoda zdrowia.
1
Barca gol po karnym a Levante 3 bramki z gry. Brawo.
3
Tej Barcy z tym pseudo trenerem żadna drużyna się już nie boi.
1
Jak ten nieudacznik nadal będzie trenerem Barcy, to będzie kpina.
0
Nie wierzę, brak słów.....
8
Wypierdzielić tego pseudo trenera w trybie natychmiastowym, to jest kpina żeby taki ktoś prowadził Barce.
3
Hahahahah co za żenada.
0
Brawo. Jak zawsze.
0
Leooooooooooooo goooooool :)
1
Wydaje się że widzieliśmy wszystko co Leo robi, ale za każdym razem zachwyca ponownie.
1
Są 3 punkty, koncert Messiego.
8
Roberto na LO a Firpo skreślony :D
0
El Pistoloerooooooooooooo! Manitaaaaaaaaaaaaaaa :)