5

Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim! ;)

1

@Lola120 Witaj w klubie..

0

@Hiacynk Dasz radę, musisz z tym wygrać, powodzenia :)

2

Lubię Thierry'ego, szanuję za to co zrobił dla Barcy, ale bez przesady..

0

Dać mu podwyżkę i szybciutko nowy kontrakt, zasługuje na to.

13

18198 komentarzy, z tego połowa o niczym. Pozdrawiam (żaden ból).

0

@Jackazz 18:30, a czy jest transmisja tego Ci nie powiem.

0

@kamson24 Nie byłbym taki pewien, Barca owszem wzmocniła się i są wyniki, ale oglądając ostatnio Real to oni na luzie.

0

Jak typujecie dziś klasyk w kosza? Ja wiadomo że zawsze za Barcą, ale coś czuję że Real wygra.

1

Miałem to napisać jeszcze wczoraj, pamiętam jak kilka dobrych lat temu, użytkownikom tej strony przeszkadzały moje komentarze pisane pod artykułami, że nawet ktoś stworzył na FB coś o mnie, choć nie widziałem, ale nie obrażałem nikogo, po prostu zwykłe pisanie komentarzy ich gryzło. Ale to co się teraz tutaj dzieje już od długiego czasu przechodzi ludzkie pojęcie, nie wiem ile lat mają użytkownicy, ale pomijam to. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia o przeszłość.

3

To taka bomba? Nawet tego nie czytam :)

8

O Kloppie to sobie mogą pomarzyć, nie do wyjęcia.

0

Bardzo dobrze, tylko niech tam gra, bo ławka wiele nie zmieni.

0

Pokazać im tyle drzwi, Mats nie do ruszenia :)

0

@socha No ja również oglądałem, zgnietli ich po prostu i to na luzie grali. Przy okazji zarobiłem na nich.

1

Zaczyna się kolejna szopka, z tym zarządem nic już mnie nie dziwi.

0

@socha Skąd ta pewność? Panathinaikos to trudny teren.

0

@BarcaInfo Dwie Legendy, ogromny szacunek dla nich.

0

Ogarnie Real w kosza dziś u Greków? Jak myślicie?

2

Jedz, jedz, odchudzać się będziesz po świętach



Nieważne, że jesteś na diecie. Że jesz mądrze. Że od miesięcy pracujesz nad sensownymi nawykami. To święta są, tu nie ma litości. Ma być wpier**lane i już.

0

@Barwindg Hah celne trafienie :D

2

@Barwindg Standardowy tekst podczas spotkań rodzinnych :D

3

Zdrowych i Wesołych Świąt Wszystkim :) :D

8

Brawo Bilbao :D

3

I gitara, Lider utrzymany na koniec roku. VeB!

1

Należała mu się :) MSG :)

0

I cyk karny :D:D

0

El Pistolero hat-trick :D

0

Leoooooooooooooooooooooooooooo :)

0

Zaraz nam wsadzą drugą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?