Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobry trener, ale nie na Barce..
2
Fakt, słabo to rozegrali. Valverde zwolniony, teraz czas aby sam Bartomeu wyleciał z klubu, bo ten zarząd to jedna wielka kpina.
1
Już się nie mogę doczekać jak drużyna będzie grać za jego kadencji :)
14
Na szczęście już jest po wszystkim, z Valverde już żadnej kompromitacji nie zaliczymy, a jak będzie za Quique to zobaczymy.
0
Oby zmienił styl gry na lepsze i wygrał z Barcą tryplet, bo to ciągle możliwe. Zobaczymy jak to się rozwinie.
1
@IronSanHybrid Ja mu nie współczuję, tak po prostu sobie głośno myślę ;)
8
Chciałem zwolnienia Valverde, nie nadaje się na trenera Barcy, ale teraz chłop musi mieć doła chyba. Szacun za zdobyte trofea z Barcą, ale dobrze że to się w końcu skończyło. Oby nowy trener odświeżył styl gry drużyny. Mam nadzieję, że wróci u mnie radość z oglądania spotkań z udziałem naszego ukochanego klubu.
24
W końcu! Doczekałem się końca patrzenia się na kucającego Valverde.
3
Ok, a Valverde zachowuje się brzydko trenując nadal Barce.
3
Coś wesoły Valverde na tym zdjęciu, czyżby go postanowili zostawić?
11
To teraz Antek na środek, Messi z Ansu na skrzydłach i jazda.
0
Jak myślicie, Juve ogarnie dziś z Romą?
2
@ZygmuntTrzeciFaza Widzę, że chyba ostro popiłeś wczoraj, popatrz o czym jest artykuł i do kogo nawiązuję, bo na pewno nie do Xaviego. Tu chodzi o decyzje Valverde.
0
Już się boję co nasz genialny trener wymyśli.
0
Jeśli faktycznie zatrudnią Generała już teraz, to oby tylko potrafił odmienić styl gry drużyny, mam już dość nudnej gry i kucającego Valverde.
3
Tu ma rację, ma prawo się wkurzyć o takie coś, ale niech się już zdobędzie na odwagę i w końcu odejdzie.
0
Jak ma mu to pomóc, to dobra decyzja. Luis czasami denerwuje, ale będzie odczuwalny jego brak.
2
To czas aby teraz ponownie to zrobili po tylu latach.
2
Człowiek który niszczy Barce, on nawet jak nic nie wygra to go zostawią.
0
Jednym słowem odechciewa się oglądać mecze Barcy...
5
Niech oni Wszyscy się już przestaną tak bronić jeden drugiego.
4
Żenada, szkoda strzępić ryja. Valverde wypad!
0
Hhahaha ale jaja.
0
Nie ma to jak Mats na bramce.
1
Brawo Neto. Zajebiście.
0
I nie ma gola haha :D
1
Brawo Vidal, ładna asysta.
0
Waka Waka goooooooool :D
0
Goooooool El Pistolerooooooo :D
2
Hahaha nie uznany.