Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie Liga, LM i PK, normalnie wszystko zdobędziemy :)
0
Haha brawo Barcelona :)
0
Nie mogłem oglądać drugiej połowy aż do teraz, widzę że przegrywamy po swojaku...
2
Szukanie na siłę zamiast strzału.
0
Jak widać posiadanie piłki to nie wszystko.
0
Kiepsko to wygląda...
0
Jak nie Leo to Mats ratuje Barce.
4
Brawo Mats! Na niego można liczyć!
3
Brawo Pique. Mistrz.
0
Zajebista pomoc :) Pozostaje zdobyć 3 pkt po ładnej grze. Vamos!
0
Nie oglądałem pierwszej połowy w ogóle, ale śledzę co tutaj piszecie, widzę że jest ciekawie, obejrzę najwyżej skrót o ile będzie co :D
0
Skład fajny, jedynie obecność Rakiticia za bardzo nie cieszy.
0
Szkoda, jeśli faktycznie byłby do wzięcia za 30 baniek, klub powinien się o niego starać.
11
Powoli a do przodu, to dopiero pierwszy mecz, wierzę że będzie tylko lepiej.
6
Wygrana skromna u siebie jest, zmiany jakieś widać, zobaczymy co dalej będzie. Kto wie jak mecz by się potoczył gdyby Granada nie grała w 10. Oby Puiq dostawał więcej szans kosztem Rakiticia.
1
Poklepali ładnie :D
2
Leooooooooooooo gooooooool :)
2
Pierwszy mecz i już widać brak El Pistolero.
0
W końcu zszedł.....
0
Czerwo, może teraz coś ustrzelą.
2
Leo tak blisko :D
0
Podoba mi się to szybkie odbieranie piłki :)
6
Leo co wywalczył :)
3
Fajnie piłka chodzi :) Widać już zmianę.
1
Za Valverde zdarzało mi się nie obejrzeć niektórych spotkań z niżej notowanymi rywalami, lub spóźnić, co wcześniej nie miało miejsca takie coś. Teraz już obecny, fakt że nowy trener i duże nadzieje, ale człowiek już w lepszym humorze chociaż :)
2
Zobaczymy co nasi pokażą, linia pomocy nie zachwyca, ale po meczu będzie można ocenić. Vamos!
0
Szkoda że tak szybko zakończyła się jego kariera w FCB, fajnie byłoby widzieć go dłużej z Leo na boisku.
4
Dobra decyzja Generała, niech nabierze więcej doświadczenia, jeszcze ma czas na to by trenować Barce.
1
Oby Riqui zagrał cały mecz :)
0
Trzeba dać szansę obecnemu trenerowi, być może to z nim Barca będzie odnosiła największe sukcesy, a na Generała jeszcze przyjdzie pora.