0

Bramka stracona musi być...

1

Vidal gooooooool :D

2

Fajnie że gra Alena i Umtiti :) Vamoos!

2

Ależ mamy zajebistą pomoc.

6

Dobrze że już koniec, niezbyt fajnie się to oglądało.

11

Pierwszy raz od 2002 roku nie padła żadna bramka między Barceloną a Realem.

0

Ansu dajesz młody!

0

Po co on podawał.....

0

Alba nosz kurna....

1

Pique co uratował...

3

Dziwnie tak w środku tygodnia taki mecz... Ale najważniejsze aby wygrać, oby nie było przeszkód. Vamos!

2

@Barca_Big_Moment Daj spokój, takie nazwiska mają w zespole i z taką Malagą wtopa, choć prowadzili sporo.

0

Jaka ta Barca w kosza słaba.. u siebie takie baty

4

W nagrodę od Valverde dostanie zapewne miejsce na ławce.

0

Perezzzzz gooool :D

0

3

Bramka majstersztyk :)

1

Zasłużył :) Oby za rok to samo było :)

0

Leoooooooooooo :)

2

Lewy 8? No kiepsko.. Zdecydowanie wyżej powinien być, chociaż w 5...

1

Bardzo dobra decyzja, w końcu coś zaczynają myśleć. Niech grają młodzi.

1

Są 3 punkty i odzyskujemy pozycję Lidera. VeB!

2

Leoooooooooooooooo goooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Mats jest niesamowity...

3

Szkoda go, ale wydaje mi się że tak będzie w kółko - co wróci to znowu kontuzja.. Trzeci sezon i poza przebłyskami w niektórych meczach, to reszta nic szczególnego jak na takiego piłkarza z takim talentem. Dodatkowo nie kosztował 50 mln.

2

Genialny transfer, szkoda że inne za ogromną kasę takie nie były.

0

Ciekawe ile tym razem będzie przerwy...

2

To jest właśnie tryb oszczędności.

1

Szkoda, mogło być do zera...

3

Wiedziałem że będzie strzelał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?