Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bramka stracona musi być...
1
Vidal gooooooool :D
2
Fajnie że gra Alena i Umtiti :) Vamoos!
2
Ależ mamy zajebistą pomoc.
6
Dobrze że już koniec, niezbyt fajnie się to oglądało.
11
Pierwszy raz od 2002 roku nie padła żadna bramka między Barceloną a Realem.
0
Ansu dajesz młody!
0
Po co on podawał.....
0
Alba nosz kurna....
1
Pique co uratował...
3
Dziwnie tak w środku tygodnia taki mecz... Ale najważniejsze aby wygrać, oby nie było przeszkód. Vamos!
2
@Barca_Big_Moment Daj spokój, takie nazwiska mają w zespole i z taką Malagą wtopa, choć prowadzili sporo.
0
Jaka ta Barca w kosza słaba.. u siebie takie baty
4
W nagrodę od Valverde dostanie zapewne miejsce na ławce.
0
Perezzzzz gooool :D
0
https://www.facebook.com/watch/?v=2412254342374316
Nieźle sobie Tarzan "pyka" :D
3
Bramka majstersztyk :)
1
Zasłużył :) Oby za rok to samo było :)
0
Leoooooooooooo :)
2
Lewy 8? No kiepsko.. Zdecydowanie wyżej powinien być, chociaż w 5...
1
Bardzo dobra decyzja, w końcu coś zaczynają myśleć. Niech grają młodzi.
1
Są 3 punkty i odzyskujemy pozycję Lidera. VeB!
2
Leoooooooooooooooo goooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Mats jest niesamowity...
3
Szkoda go, ale wydaje mi się że tak będzie w kółko - co wróci to znowu kontuzja.. Trzeci sezon i poza przebłyskami w niektórych meczach, to reszta nic szczególnego jak na takiego piłkarza z takim talentem. Dodatkowo nie kosztował 50 mln.
2
Genialny transfer, szkoda że inne za ogromną kasę takie nie były.
0
Ciekawe ile tym razem będzie przerwy...
2
To jest właśnie tryb oszczędności.
1
Szkoda, mogło być do zera...
3
Wiedziałem że będzie strzelał :D