Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Podsumowanie.
4
A było tak przyjemnie bez spotkań Barcy Valverde.
1
Valverde wypad już z tej Barcelony!!
0
Hahaha nieźle :D
0
Pique będzie dziś miał potężną dawkę symfonii dla uszu :D
1
Mam nadzieję, że nie będę się zbyt bardzo denerwował podczas meczu.
5
@Teletubis Crunchips Chakalaka Smak Afryki
1
https://www.facebook.com/SPORTbible/videos/2390090611009529/
Podsumowanie VAR :D
4
Znowu się zaczyna ta cała szopka. Jak on przyjdzie, to Ansu już sobie kariery w FCB nie zrobi, prędzej odejdzie.
0
@norbi77 Tak wiem że 80%, ważne że liczą też weekend.
0
@Maker0 Wtorek już pracujący, tylko poniedziałek mi chodziło że L4 łapało.
0
@Maker0 Taa 20 zł, na pewno nie u mnie, jeszcze od tego odjąć trzeba. To dziwne że ja za 5 dni tracę 4 stówy.
0
@norbi77 Jak byłem u lekarza, to dostałem chorobowe od czwartku do wtorku, czyli w sumie 5 dni i sobotę, niedzielę tak samo.
0
@Odesseiron Dzięki za odpowiedź.
0
@Odesseiron To nie opłaca się z takim L4, traci się w ciul kasy.
0
@Odesseiron To w końcu nie wiem już sam, czy zostało mi to dobrze policzone czy źle.
0
@Bykunn No mam płatne na godzinę, 40 tygodniowo.
0
@Tomek54321 Nie, mam tylko od pon.-pt. Weekendy zawsze wolne. Chodzi mi o takie coś, był miesiąc który miał 23 dni robocze, byłem wtedy na L4 łącznie wyszło 7 dni, trafiło tak że pokryło też weekend, przy wypłacie powinienem więc mieć policzone 16 dni robocze które przepracowałem, a on mi sobotę i niedzielę tez odliczył i że 14 dni roboczych. Więc nie wiem jak powinno być..
1
@Odesseiron Jak to nie wlicza skoro soboty i niedziele są płatne na L4 80%?
0
Jest tu ktoś kto ma umowę o pracę na godzinę? I zdarzyło mu się iść na L4 tak, że miał też liczony weekend łącznie np. z poniedziałkiem i wtorek do pracy już? Jeśli się jest np. od czwartku łącznie z poniedziałkiem na L4, to normalne to jest, że później pracodawca przy wypłacie odlicza Ci sobotę i niedzielę od przepracowanych dni w danym miesiącu??
0
Nigdy więcej PL, a tym bardziej tego słabego klubu z the special "seven" na czele.
0
Zachciało mi się stawiać na PL. Oglądam mecz i te Totki takie słabe że szkoda strzępić ryja. Pewnie przepierdzielą.
0
@Encore Taa, już to widzę jak odrabiają. Oglądam ich i to jest totalna padaka.
0
Ja pierdziele, jaki ten Tottenham jest słaby w obronie.
0
@Encore Jakieś argumenty co do nich?
0
@Encore Jak masz tak odpowiadać to nie odpisuj lepiej wcale. Pytam o co innego.
0
Dobrze że jednak nie postawiłem na tych nieudaczników Chelsea, pytanie więc kto teraz Tottenham czy Wilki na singla? Coś bardziej jestem przekonany do tej drugiej drużyny.
0
@Kamilos84 Tak myślę na nich właśnie coś grosza zagrać. Oby.
0
@Chwytliwy Ta Premier League to ostatnio ciężka do rozgryzienia.
0
Chelsea myślicie że ogarną dziś na wyjeździe czy będzie wtopa?