1





Podsumowanie.

4

A było tak przyjemnie bez spotkań Barcy Valverde.

1

Valverde wypad już z tej Barcelony!!

0

Hahaha nieźle :D

0

Pique będzie dziś miał potężną dawkę symfonii dla uszu :D

1

Mam nadzieję, że nie będę się zbyt bardzo denerwował podczas meczu.

5

@Teletubis Crunchips Chakalaka Smak Afryki

1

4

Znowu się zaczyna ta cała szopka. Jak on przyjdzie, to Ansu już sobie kariery w FCB nie zrobi, prędzej odejdzie.

0

@norbi77 Tak wiem że 80%, ważne że liczą też weekend.

0

@Maker0 Wtorek już pracujący, tylko poniedziałek mi chodziło że L4 łapało.

0

@Maker0 Taa 20 zł, na pewno nie u mnie, jeszcze od tego odjąć trzeba. To dziwne że ja za 5 dni tracę 4 stówy.

0

@norbi77 Jak byłem u lekarza, to dostałem chorobowe od czwartku do wtorku, czyli w sumie 5 dni i sobotę, niedzielę tak samo.

0

@Odesseiron Dzięki za odpowiedź.

0

@Odesseiron To nie opłaca się z takim L4, traci się w ciul kasy.

0

@Odesseiron To w końcu nie wiem już sam, czy zostało mi to dobrze policzone czy źle.

0

@Bykunn No mam płatne na godzinę, 40 tygodniowo.

0

@Tomek54321 Nie, mam tylko od pon.-pt. Weekendy zawsze wolne. Chodzi mi o takie coś, był miesiąc który miał 23 dni robocze, byłem wtedy na L4 łącznie wyszło 7 dni, trafiło tak że pokryło też weekend, przy wypłacie powinienem więc mieć policzone 16 dni robocze które przepracowałem, a on mi sobotę i niedzielę tez odliczył i że 14 dni roboczych. Więc nie wiem jak powinno być..

1

@Odesseiron Jak to nie wlicza skoro soboty i niedziele są płatne na L4 80%?

0

Jest tu ktoś kto ma umowę o pracę na godzinę? I zdarzyło mu się iść na L4 tak, że miał też liczony weekend łącznie np. z poniedziałkiem i wtorek do pracy już? Jeśli się jest np. od czwartku łącznie z poniedziałkiem na L4, to normalne to jest, że później pracodawca przy wypłacie odlicza Ci sobotę i niedzielę od przepracowanych dni w danym miesiącu??

0

Nigdy więcej PL, a tym bardziej tego słabego klubu z the special "seven" na czele.

0

Zachciało mi się stawiać na PL. Oglądam mecz i te Totki takie słabe że szkoda strzępić ryja. Pewnie przepierdzielą.

0

@Encore Taa, już to widzę jak odrabiają. Oglądam ich i to jest totalna padaka.

0

Ja pierdziele, jaki ten Tottenham jest słaby w obronie.

0

@Encore Jakieś argumenty co do nich?

0

@Encore Jak masz tak odpowiadać to nie odpisuj lepiej wcale. Pytam o co innego.

0

Dobrze że jednak nie postawiłem na tych nieudaczników Chelsea, pytanie więc kto teraz Tottenham czy Wilki na singla? Coś bardziej jestem przekonany do tej drugiej drużyny.

0

@Kamilos84 Tak myślę na nich właśnie coś grosza zagrać. Oby.

0

@Chwytliwy Ta Premier League to ostatnio ciężka do rozgryzienia.

0

Chelsea myślicie że ogarną dziś na wyjeździe czy będzie wtopa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?