0

Leooooooooooooooooooooooooooooooooo :)

0

@PrinceDamon nie pij już więcej może co?

1

Ansu, nie ucz się tego...

28

Jaka mina po siatce hahahahaha

2

Nie no magia, Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Messi geniusz, co za piłka :)

0

Vidal pięknie! :)

1

Ja pierdziele, masakra....

0

Lenglet goooooooool ! :)

3

Cieszy obecność Vidal i Ansu :) Vamooos!

1

Znakomity transfer, mamy kapitalnego gracza na bardzo długie lata.

5

Po co biegać i ciężko trenować, niech odpoczywają, zmęczyli się przecież.

9

Z taką grą to my sobie możemy pomarzyć o LM w tym sezonie.

0

Świetny tekst, sama prawda. Szkoda że Slavia nie wygrała tego meczu mimo że jestem za Barcą, zasługiwali na to.

10

Slavia naprawdę świetny mecz, ładnie grają.

0

Podsumowując: wygrana na wielkim farcie, bo mogliśmy ten mecz przegrać.

0

Ale nas cisną :D

5

Mógł zmienić Suareza, wtedy Antoine na atak a Dembele skrzydło.

1

Kurde, zaliczona jako samobójcza, nadal musi się przełamać.

0

W końcu Suarez!!!!!!! :D

1

Hahaha co za wstyd :D

2

Na siłę szukanie byle nie strzał, jakie to prawdziwe.

2

Ter Stegen to kocur.

5

Suarez, masakra...

0

Leoooooooooo goooooool :)

0

Trzeba to wygrać. Vamooss Barca!

0

Dramat, co ten zarząd odwala. Kompromitują klub.

4

To mamy lidera, teraz go tylko nie oddać już do końca :)

0

Brawo!!! haha :D

11

@KSSniper Jest jego fanem, bo La Liga dzięki niemu zyskuje dużo. Odszedł Ronaldo, to został mu Leoś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?