Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leooooooooooooooooooooooooooooooooo :)
0
@PrinceDamon nie pij już więcej może co?
1
Ansu, nie ucz się tego...
28
Jaka mina po siatce hahahahaha
2
Nie no magia, Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Messi geniusz, co za piłka :)
0
Vidal pięknie! :)
1
Ja pierdziele, masakra....
0
Lenglet goooooooool ! :)
3
Cieszy obecność Vidal i Ansu :) Vamooos!
1
Znakomity transfer, mamy kapitalnego gracza na bardzo długie lata.
5
Po co biegać i ciężko trenować, niech odpoczywają, zmęczyli się przecież.
9
Z taką grą to my sobie możemy pomarzyć o LM w tym sezonie.
0
Świetny tekst, sama prawda. Szkoda że Slavia nie wygrała tego meczu mimo że jestem za Barcą, zasługiwali na to.
10
Slavia naprawdę świetny mecz, ładnie grają.
0
Podsumowując: wygrana na wielkim farcie, bo mogliśmy ten mecz przegrać.
0
Ale nas cisną :D
5
Mógł zmienić Suareza, wtedy Antoine na atak a Dembele skrzydło.
1
Kurde, zaliczona jako samobójcza, nadal musi się przełamać.
0
W końcu Suarez!!!!!!! :D
1
Hahaha co za wstyd :D
2
Na siłę szukanie byle nie strzał, jakie to prawdziwe.
2
Ter Stegen to kocur.
5
Suarez, masakra...
0
Leoooooooooo goooooool :)
0
Trzeba to wygrać. Vamooss Barca!
0
Dramat, co ten zarząd odwala. Kompromitują klub.
4
To mamy lidera, teraz go tylko nie oddać już do końca :)
0
Brawo!!! haha :D
11
@KSSniper Jest jego fanem, bo La Liga dzięki niemu zyskuje dużo. Odszedł Ronaldo, to został mu Leoś.