2

Szkoda Firpo, dziwne podejście Valverde.

51

Ansu od początku, no coś pięknego! Oby i dziś pokazał się z dobrej strony :) Vamosss!

1

Super mecz, cieszy kolejna bramka Ansu i asysta, Suarez świetne wejście po kontuzji. Oby tylko tak dalej Barco a nawet i lepiej. VeB!

0

Kurde szkoda, Ter Stegen chyba nigdy nie wygra Zamora :/

1

Kapitalna zmiana :) Manitaaa :)

2

El Pistoloeroooooooooo :)

4

Przypomniał mi się Ronaldinho i jego taniec nogą :)

0

Co za wejście!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Czemu Ansu a nie Perez..

0

Pique jako napadzior :D

0

Waka Waka gooooooool :)

2

Nie było spalonego raczej.

0

Siedzą na nich jak szpak na czereśni :D

4

Ansu coś pięknego, 6 minuta i już bramka i asysta :)

1

De Jong!!!!!!!!!!!!

1

Ten chłopak będzie wielki :)

0

Ansu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Valverde zaskoczył składem, ale oby tylko to wygrać.. Vamos!

0

Leo wie, że z Ney mogliby zdziałać o wiele więcej, najbardziej wygrana w LM.

1

Dokąd ten świat zmierza, może niech go sobie kupią jeszcze jako gospodynię domową.

0

ZP? Niech on się zabierze w końcu za grę na boisku, słuchać ludzi z klubu też by się przydało.

0

Zajebiście, tracimy punkty z beniaminkiem, ależ słabe rozpoczęcie sezonu. Poza trafionymi zmianami, to nic nie zasługuje na pochwały w tym meczu. Oby to wszystko się zmieniło i wrócili na właściwe zwycięskie tory. VeB!

2

Perez coś Ty narobił chopie...

36

Szkoda też Matsa, bo znowu Zamora mu ucieknie :/ Na ten moment już 5 bramek straconych a Oblak zero..

0

Widać że brakuje Messiego i Suareza

0

Ehh :/ zostało nam 10 minut

1

Karny, ja pierdziele

1

Piękna obrona Matsa

3

Perez pięknie, 2 asysta!:)

2

Arthur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?