Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda Firpo, dziwne podejście Valverde.
51
Ansu od początku, no coś pięknego! Oby i dziś pokazał się z dobrej strony :) Vamosss!
1
Super mecz, cieszy kolejna bramka Ansu i asysta, Suarez świetne wejście po kontuzji. Oby tylko tak dalej Barco a nawet i lepiej. VeB!
0
Kurde szkoda, Ter Stegen chyba nigdy nie wygra Zamora :/
1
Kapitalna zmiana :) Manitaaa :)
2
El Pistoloeroooooooooo :)
4
Przypomniał mi się Ronaldinho i jego taniec nogą :)
0
Co za wejście!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Czemu Ansu a nie Perez..
0
Pique jako napadzior :D
0
Waka Waka gooooooool :)
2
Nie było spalonego raczej.
0
Siedzą na nich jak szpak na czereśni :D
4
Ansu coś pięknego, 6 minuta i już bramka i asysta :)
1
De Jong!!!!!!!!!!!!
1
Ten chłopak będzie wielki :)
0
Ansu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Valverde zaskoczył składem, ale oby tylko to wygrać.. Vamos!
0
Leo wie, że z Ney mogliby zdziałać o wiele więcej, najbardziej wygrana w LM.
1
Dokąd ten świat zmierza, może niech go sobie kupią jeszcze jako gospodynię domową.
0
ZP? Niech on się zabierze w końcu za grę na boisku, słuchać ludzi z klubu też by się przydało.
0
Zajebiście, tracimy punkty z beniaminkiem, ależ słabe rozpoczęcie sezonu. Poza trafionymi zmianami, to nic nie zasługuje na pochwały w tym meczu. Oby to wszystko się zmieniło i wrócili na właściwe zwycięskie tory. VeB!
2
Perez coś Ty narobił chopie...
36
Szkoda też Matsa, bo znowu Zamora mu ucieknie :/ Na ten moment już 5 bramek straconych a Oblak zero..
0
Widać że brakuje Messiego i Suareza
0
Ehh :/ zostało nam 10 minut
1
Karny, ja pierdziele
1
Piękna obrona Matsa
3
Perez pięknie, 2 asysta!:)
2
Arthur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!