Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pięknie zaczęli.
0
Jazda Barca po 3 pkt. Vamosss!
0
Całe szczęście że nie ma tak łatwo z transferem Neymara, niech się to już zakończy. Będzie spokój.
0
Może jeszcze połowę składu oddajmy za Neymara..
6
Dobrze gość mówi, mądre słowa.
2
150 mln + Dembele no chyba ich zdrowo popierdzieliło, według mnie za dużo to wyniesie, ale cóż, ja tam nie płacę..
5
Fajnie że otrzymał szansę, oby częściej :)
0
Świetna druga połowa w wykonaniu naszych :) Brawa dla młodych :) VeB!
8
Ładnie teraz Ansu :)
0
Nawet Junior debiut :D
1
Ale brama......
1
Vidal 5:1 :D Manita :D
0
Ansu, a jednak :)
0
Jadą w drugiej połowie aż miło :D
0
Albaaaaaaaa goooooool :D
0
Perez gooooooooooool :)
1
Jaka cieszynka hahaha :D
1
Co za goooooooooooool!!!
1
Antoine!!!!!!!!!!!!
1
Fekir gol, masakra.
1
@derlysy1979 Ty masz problem z rozumieniem, mi chodziło o ostatnie minuty meczu, dokładniej to nawet z 3.
1
Chciałbym zobaczyć choć na kilka minut Ansu..
4
To jest chore, oby to nie wypaliło, piłkarz dobry ale nie takimi kosztami.
16
170 baniek i 35 wynagrodzenie, przecież to by masakrycznie odbiło się na finansach..
21
Jeszcze tylko kilka dni i ta cała szopka się zakończy, ileż można wałkować ten temat, dzień w dzień. Messi dzwoni codziennie, taa bo oni o tym wiedzą.
0
@Azi A no ma ;) Dzięki za odpowiedzi :)
0
@kuz Chyba na niego się jednak zdecyduję, bo powyżej 1000 zł nie wydam na fona.
0
@Azi A z wystającym aparatem jak sobie poradziłeś? Bo łatwo porysować.
0
@kuz A ogólnie co powiesz o tym smartfonie?
0
@ściah Kusi mnie ogólnie, ma dobre parametry i baterie. Huawei p20 Lite ma już słabszą baterię od Redmi. I myślę którego z tych dwóch wybrać.. I Redmi jest duży, nigdy nie miałem tak sporego fona..