2

Pięknie zaczęli.

0

Jazda Barca po 3 pkt. Vamosss!

0

Całe szczęście że nie ma tak łatwo z transferem Neymara, niech się to już zakończy. Będzie spokój.

0

Może jeszcze połowę składu oddajmy za Neymara..

6

Dobrze gość mówi, mądre słowa.

2

150 mln + Dembele no chyba ich zdrowo popierdzieliło, według mnie za dużo to wyniesie, ale cóż, ja tam nie płacę..

5

Fajnie że otrzymał szansę, oby częściej :)

0

Świetna druga połowa w wykonaniu naszych :) Brawa dla młodych :) VeB!

8

Ładnie teraz Ansu :)

0

Nawet Junior debiut :D

1

Ale brama......

1

Vidal 5:1 :D Manita :D

0

Ansu, a jednak :)

0

Jadą w drugiej połowie aż miło :D

0

Albaaaaaaaa goooooool :D

0

Perez gooooooooooool :)

1

Jaka cieszynka hahaha :D

1

Co za goooooooooooool!!!

1

Antoine!!!!!!!!!!!!

1

Fekir gol, masakra.

1

@derlysy1979 Ty masz problem z rozumieniem, mi chodziło o ostatnie minuty meczu, dokładniej to nawet z 3.

1

Chciałbym zobaczyć choć na kilka minut Ansu..

4

To jest chore, oby to nie wypaliło, piłkarz dobry ale nie takimi kosztami.

16

170 baniek i 35 wynagrodzenie, przecież to by masakrycznie odbiło się na finansach..

21

Jeszcze tylko kilka dni i ta cała szopka się zakończy, ileż można wałkować ten temat, dzień w dzień. Messi dzwoni codziennie, taa bo oni o tym wiedzą.

0

@Azi A no ma ;) Dzięki za odpowiedzi :)

0

@kuz Chyba na niego się jednak zdecyduję, bo powyżej 1000 zł nie wydam na fona.

0

@Azi A z wystającym aparatem jak sobie poradziłeś? Bo łatwo porysować.

0

@kuz A ogólnie co powiesz o tym smartfonie?

0

@ściah Kusi mnie ogólnie, ma dobre parametry i baterie. Huawei p20 Lite ma już słabszą baterię od Redmi. I myślę którego z tych dwóch wybrać.. I Redmi jest duży, nigdy nie miałem tak sporego fona..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?