0

Co za głupota się go pozbywać...

0

@Gacu95 Gdzie? Jak druga gorsza to zostaje w tej za 2k. Nie porównuj codziennej pracy fizycznej człowieka np. na budowie do grania w piłkę.

2

Neymar to świetny piłkarz, ale nie jest wart wymiany za takich piłkarzy jak Dembele I Coutinho. Rakiete im dać w pakiecie + kasa.

0

Cóż, teraz w sporcie liczy się tylko kasa, kto da więcej.

10

Oni są chyba nienormalni, Dembele i Coutinho + kasa za Neymara, popierdzieliło ich do reszty całkowicie.

2

Świetny bramkarz, za dobry aby siedzieć na ławce. Oby mu się dobrze wiodło w nowym klubie.

8

Bardzo dobra wiadomość, takich piłkarzy właśnie nam trzeba.

1

Chyba im się coś poprzestawiało :)

0

Szkoda, oby mu się wszystko poukładało.

5

Chyba sobie żarty robią że Neto jest wart tyle samo co Cillessen.

2

Oby to był ich wielki niewypał.

1

Czyli dalej będzie bez zmian. Tragedia.

4

Niech on wróci i zrobi z tym wszystkim porządek.

5

Świetna wiadomość. Oby tylko wrócił do formy, jeśli mu się tylko uda to prawdziwa skała w obronie.

0

@Mroziu dokładnie, dobrze piszesz. To był dobry ruch stawiając na niego. 

1

Jak to dobrze że został on a nie Bravo. Geniusz na bramce! 

0

Dembele niech się w końcu ogarnie ze swoim stylem życia, dać mu jeszcze szansę. 

19

Nie zwalniajmy go, poczekajmy do przyszłego sezonu a na pewno wygramy LM, przecież już wyciągnie na pewno wnioski.

1

Jakoś w to nie wierzę. Dembele ma odejść? To już lepiej aby został.

0

Oczywiście że warto na niego postawić, ale czemu ma odejść Semedo? Powinien zostać i być podstawowym obrońcą, Wague jako zmiennik. 

0

Chciałbym aby został, wierzę że z niego jeszcze można wiele "wycisnąć" ale trzeba trenera który na niego postawi. 

0

Ktoś kto w końcu ogarnie LM..

0

Czyli jak Valverde odejdzie to razem z nim zapewne Rakitić. 

2

Mógłby się zdecydować w końcu gdzie chce grać, tak to się robi kolejna moda na sukces. 

2

Oby tylko otrzymywał szanse gry, bo bez tego nic się nie będzie rozwijał. Nic tylko trzymać za niego kciuki, aby mu się udało w Barcelonie zrobić karierę.

9

Wystarczyło aby zgodził się na operację..

6

Co tu dużo mówić, brawo szatnia! O ile to w ogóle prawda.

4

Bardzo dobrze to powiedział, zgadzam się z nim.

1

Ciężko będzie to przełknąć.

4

Bardzo dobrze, Nelson to świetny gracz i powinien zostać w Barcelonie. Roberto to do pomocy a nie obronę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?