Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za głupota się go pozbywać...
0
@Gacu95 Gdzie? Jak druga gorsza to zostaje w tej za 2k. Nie porównuj codziennej pracy fizycznej człowieka np. na budowie do grania w piłkę.
2
Neymar to świetny piłkarz, ale nie jest wart wymiany za takich piłkarzy jak Dembele I Coutinho. Rakiete im dać w pakiecie + kasa.
0
Cóż, teraz w sporcie liczy się tylko kasa, kto da więcej.
10
Oni są chyba nienormalni, Dembele i Coutinho + kasa za Neymara, popierdzieliło ich do reszty całkowicie.
2
Świetny bramkarz, za dobry aby siedzieć na ławce. Oby mu się dobrze wiodło w nowym klubie.
8
Bardzo dobra wiadomość, takich piłkarzy właśnie nam trzeba.
1
Chyba im się coś poprzestawiało :)
0
Szkoda, oby mu się wszystko poukładało.
5
Chyba sobie żarty robią że Neto jest wart tyle samo co Cillessen.
2
Oby to był ich wielki niewypał.
1
Czyli dalej będzie bez zmian. Tragedia.
4
Niech on wróci i zrobi z tym wszystkim porządek.
5
Świetna wiadomość. Oby tylko wrócił do formy, jeśli mu się tylko uda to prawdziwa skała w obronie.
0
@Mroziu dokładnie, dobrze piszesz. To był dobry ruch stawiając na niego.
1
Jak to dobrze że został on a nie Bravo. Geniusz na bramce!
0
Dembele niech się w końcu ogarnie ze swoim stylem życia, dać mu jeszcze szansę.
19
Nie zwalniajmy go, poczekajmy do przyszłego sezonu a na pewno wygramy LM, przecież już wyciągnie na pewno wnioski.
1
Jakoś w to nie wierzę. Dembele ma odejść? To już lepiej aby został.
0
Oczywiście że warto na niego postawić, ale czemu ma odejść Semedo? Powinien zostać i być podstawowym obrońcą, Wague jako zmiennik.
0
Chciałbym aby został, wierzę że z niego jeszcze można wiele "wycisnąć" ale trzeba trenera który na niego postawi.
0
Ktoś kto w końcu ogarnie LM..
0
Czyli jak Valverde odejdzie to razem z nim zapewne Rakitić.
2
Mógłby się zdecydować w końcu gdzie chce grać, tak to się robi kolejna moda na sukces.
2
Oby tylko otrzymywał szanse gry, bo bez tego nic się nie będzie rozwijał. Nic tylko trzymać za niego kciuki, aby mu się udało w Barcelonie zrobić karierę.
9
Wystarczyło aby zgodził się na operację..
6
Co tu dużo mówić, brawo szatnia! O ile to w ogóle prawda.
4
Bardzo dobrze to powiedział, zgadzam się z nim.
1
Ciężko będzie to przełknąć.
4
Bardzo dobrze, Nelson to świetny gracz i powinien zostać w Barcelonie. Roberto to do pomocy a nie obronę.