1

@krystus48 Szkoda tego jak się chcieli go pozbyć jako karty przetargowej.

4

Dobrze gada, szczególnie o tym ostatnim jeśli chodzi o plany w drużynie.

8

Super wywiad. Oby Leo zakończył jednak karierę w Barcelonie, niech gra i cieszy nas jeszcze przez wiele sezonów.

3

Żenada, jedna wielka banda nieudaczników.

28

Pique to geniusz, alergia na ich koszulki :D

2

Przy obecnym duecie Arthur- de Jong będzie mu bardzo ciężko to zmienić. Mimo wszystko szkoda że tak to wygląda. Zawsze dawał z siebie 100%.

17

Leo na zdjęciu: spokojnie, zrobi się :D

0

@Sebaaa Chłopie, wiele osób wie że ta kartka była niesłuszna, nawet były sędzia się wypowiedział na ten temat, widzę że tylko Ty masz inne zdanie.

45

Nie powinien się nią przejmować, bo nie otrzymał jej słusznie, tylko z głupoty Lahoza.

2

Niech się odwołuje klub, a Lahoz niech wypierdziela już ze sceny.

3

Dobry mecz, na zero z tyłu :) VeB!

6

Co nie zniszczy wirus FIFA, to zniszczy wirus Lahoz :D

9

Czerwona dla Arujo kpina, walka ciało w ciało, oby się klub odwołał.

5

Dwie czerwone, odwołanie musi być!

0

Nawet nie było faulu, Lahoz co za .....

1

To się załatwił Dembele

2

Haha Pique chciał, chciał i w końcu dostał :D

0

Leoooooooooooooo ależ brama!!!!

0

Kurdee, jeszcze tego brakowało...

0

Dembele coś Ty narobił :D

5

Ależ akcja Leo, szkoda że nie wpadło

0

Ale mamy teraz szczęście.

0

Piękny meczyk dziś :)

0

Dembeleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

5

Vidallll!!! Zasłużył :)

0

Co za bramka, miodzio!

0

El Pistolerooooooooooooooooooo!!!

50

Świetnie że Vidal gra, zasłużył sobie. Cieszy też Dembele od początku. Vamooss!

5

Vidal dziś świetna zmiana.

1

Tak jest!! El Pistolero!!!!!!!!! Leo mistrz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?