Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Albaaaaaaaaaaaa błyskawiczna odpowiedź!!!!!!!!!!!
0
Zajebiście po prostu......
28
Zasłużył na bramkę, jest w świetnej formie :)
1
Lenglet!!! :)
2
Oj będzie się działo :) Czekam z niecierpliwością już na to spotkanie :)
39
Szczęście to jest mieć Ciebie geniuszu :)
3
Brawo Ajax!!! :)
0
W końcu mamy to na co czekaliśmy! Brawa również dla Ajaxu za to czego dokonali :) VeB!
0
Ależ on to wyjął...
1
Ajax zadziwia w tej edycji LM, naprawdę :)
0
Couuuuuuuuu ale brama!!!!!!!!!!!!!
0
Ale mają fartaaaaaaaaaaaa
0
Leooo goooooooool!!!
0
Leooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!
1
Nie ma karnego jednak hahahahaa
0
Karnyyyy :D
0
Również gówno się znasz, Luis to jeszcze pogra sporo w Barcelonie, zanim on zakończy to Griezmann będzie po 30, ale mi to następca na przyszłość.
17
Nie wiem czy było, ale genialne :D :D
https://www.facebook.com/watch/?v=2390090611009529
2
Głupota by sprowadzać jeszcze Griezmanna.
2
Przecież jak tylko Samu wróci do formy, a na pewno tak będzie, to Lenglet zapewne usiądzie na ławie, mimo że jest w świetnej formie.
5
Będzie z niego pociecha na przyszłość, trzeba mu dawać szanse :)
0
Szkoda że nie udało się nam odnieść zwycięstwa, ale dobry i remis, przewagę mamy i tak wystarczającą. VeB!
0
Pięknie Wague to zrobił .
0
Ależ pech... słupek!
1
Fajny skład, zobaczymy jak się zaprezentują :) Vamoooos!!!
2
Ważne zwycięstwo :) Oby tym razem w rewanżu poszło wszystko zgodnie z planem. VeB!
2
Alena chyba nie wejdzie heh :D
1
El Pistoleroooooooooooooo!
3
Vamoooos Barca!!!!!
4
Jazda Panowie, po wygraną! Vamooos!