1

Albaaaaaaaaaaaa błyskawiczna odpowiedź!!!!!!!!!!!

0

Zajebiście po prostu......

28

Zasłużył na bramkę, jest w świetnej formie :)

1

Lenglet!!! :)

2

Oj będzie się działo :) Czekam z niecierpliwością już na to spotkanie :)

39

Szczęście to jest mieć Ciebie geniuszu :)

3

Brawo Ajax!!! :)

0

W końcu mamy to na co czekaliśmy! Brawa również dla Ajaxu za to czego dokonali :) VeB!

0

Ależ on to wyjął...

1

Ajax zadziwia w tej edycji LM, naprawdę :)

0

Couuuuuuuuu ale brama!!!!!!!!!!!!!

0

Ale mają fartaaaaaaaaaaaa

0

Leooo goooooooool!!!

0

Leooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!

1

Nie ma karnego jednak hahahahaa

0

Karnyyyy :D

0

Również gówno się znasz, Luis to jeszcze pogra sporo w Barcelonie, zanim on zakończy to Griezmann będzie po 30, ale mi to następca na przyszłość.

17

Nie wiem czy było, ale genialne :D :D

https://www.facebook.com/watch/?v=2390090611009529

2

Głupota by sprowadzać jeszcze Griezmanna.

2

Przecież jak tylko Samu wróci do formy, a na pewno tak będzie, to Lenglet zapewne usiądzie na ławie, mimo że jest w świetnej formie.

5

Będzie z niego pociecha na przyszłość, trzeba mu dawać szanse :)

0

Szkoda że nie udało się nam odnieść zwycięstwa, ale dobry i remis, przewagę mamy i tak wystarczającą. VeB!

0

Pięknie Wague to zrobił .

0

Ależ pech... słupek!

1

Fajny skład, zobaczymy jak się zaprezentują :) Vamoooos!!!

2

Ważne zwycięstwo :) Oby tym razem w rewanżu poszło wszystko zgodnie z planem. VeB!

2

Alena chyba nie wejdzie heh :D

1

El Pistoleroooooooooooooo!

3

Vamoooos Barca!!!!!

4

Jazda Panowie, po wygraną! Vamooos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?