0

Tego to bym się nie spodziewał że Zidane wróci do Realu, a jeszcze bardziej że tak szybko.

1

To się nam trafiło..

0

Oby przez te 5 lat mieli z Leo dużo owocnej w bramki i asysty współpracy :)

2

Atomowa pchła goooool :D

1

Karny :D

0

Prezydent gooooooooool :D

4

Cou marnuje, Rayo strzela. No zajebiście.

2

Brawo Panowie, brawo...

1

Cou jak żeś tego nie trafił......

0

Vamooos Barca po 3 pkt.!

0

Oby został w FCB jeszcze na długie lata :)

18

Takie przeglądy prasy to się czyta z uśmiechem na twarzy :D Real kończy sezon z niczym :D Jest VAR - nie ma ulgi :D

9

To co Ajax zrobił, zasługuje na najwyższe pochwały, tego to się nie spodziewałem :D

1

Oby znalazł dobry klub i fajnie mu się kariera jeszcze ułożyła.

4

Cóż, wybrał jak wybrał... Mógł nadal z nimi grać.

2

On to ma chyba coś z głową, czasami jak mu odbije to głowa mała.

4

Jak ja nie lubię Ramosa...

2

Jest wygrana :) VeB!!!!

0

Rakieta gool!!!!

2

Po wygraną!! Vamoooos Barca!!!!

16

Ale by popełnili ogromny błąd, gdyby wtedy zdecydowali się nadal stawiać na Bravo i pozwolić odejść Niemcowi.

0

Trzeba wykorzystać swoje sytuacje, a Barca to zrobiła :)

15

W końcu! Niezastąpiony LO w Barcelonie :)

6

Gruby zasłużył na pączka :D

0

Teraz tylko powtórzyć taki wynik w sobotę, byłby to wielki krok w stronę mistrzostwa ;) VeB!

0

Suarez goooooooooool!!

3

Zwijał się z bólu jak szalony, mało mu nogi nie urwało, ale już nagle OK...

0

I Mats nas ratuje.

0

Vamooos Barca! Po awans do Finału!

1

Kupiony za taką kasę i do tej pory 128 minut tylko, to jest kpina. Przy Valverde sobie raczej nie pogra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?