Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie ma sensu go sprzedawać już teraz bo mu nie idzie, trzeba mu dać jeszcze czas.
1
Ten klub jest jeszcze gorszy niż kiedyś początkowo City.
0
Gdyby tylko udało się jeszcze jego sprowadzić..
0
Tu trzeba skład odmładzać z myślą o przyszłości.
7
Ja mam tylko nadzieję, że go nie zmarnują w Barcelonie i chłopak będzie grał regularnie.
1
20 mln to dobra kasa, fajnie gdyby jednak udało się go sprzedać.
0
To teraz znowu Messi na ratunek i Camp Nou...
1
Co za żenada 2-0.
0
Zajebiście, masakra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobrze im tak, odwalił dobrą robotę przy tym transferze.
3
Coś pięknego, a jednak wybrał Barce! :D
0
Fajnie że od pierwszej gra Boateng, zobaczymy co pokaże ;) Szkoda tylko Coutinho... Vamos!
0
Ależ się takie coś zajebiście czyta :) Brawo, dobra robota :)
1
Czyli jednak im się udało go przekonać, teraz tylko czekać na oficjalne potwierdzenie.
0
Uff dobrze że tylko tyle.
6
Chłopak ma świetnie poukładane w głowie, czeka go wspaniała kariera w Barcelonie.
15
Wielka szkoda, a tak się o nim mówiło jako następcy Busiego..
0
Dobry ruch ze strony klubu, oby tylko pomógł naszym.
0
Mecz wygrany, są 3 punkty, ale jest też kontuzja Dembele :/
0
Leooooooooo z prawej :D
0
Mats miał szczęście że piłka trafiła do naszego..
0
El Pistoleroooooooo!!!
0
Ja tylko mówię jak jest.
0
Jak go nie ma to narzekanie, jak jest to nadal źle...
0
Zmiana, masakra ;/ Oby nic poważnego :/
0
Leo ratuj
0
Dembele!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ciekawy skład, najważniejsze to zdobyć pewne 3 pkt. Vamoosss Barca!
53
Neymar jest świetny, co do tego nie ma wątpliwości i robił różnice w Barcelonie, ale nie chciałbym aby odszedł Coutinho a za niego miał przyjść Neymar.