1

Nie ma sensu go sprzedawać już teraz bo mu nie idzie, trzeba mu dać jeszcze czas.

1

Ten klub jest jeszcze gorszy niż kiedyś początkowo City.

0

Gdyby tylko udało się jeszcze jego sprowadzić..

0

Tu trzeba skład odmładzać z myślą o przyszłości.

7

Ja mam tylko nadzieję, że go nie zmarnują w Barcelonie i chłopak będzie grał regularnie.

1

20 mln to dobra kasa, fajnie gdyby jednak udało się go sprzedać.

0

To teraz znowu Messi na ratunek i Camp Nou...

1

Co za żenada 2-0.

0

Zajebiście, masakra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobrze im tak, odwalił dobrą robotę przy tym transferze.

3

Coś pięknego, a jednak wybrał Barce! :D

0

Fajnie że od pierwszej gra Boateng, zobaczymy co pokaże ;) Szkoda tylko Coutinho... Vamos!

0

Ależ się takie coś zajebiście czyta :) Brawo, dobra robota :)

1

Czyli jednak im się udało go przekonać, teraz tylko czekać na oficjalne potwierdzenie.

0

Uff dobrze że tylko tyle.

6

Chłopak ma świetnie poukładane w głowie, czeka go wspaniała kariera w Barcelonie.

15

Wielka szkoda, a tak się o nim mówiło jako następcy Busiego..

0

Dobry ruch ze strony klubu, oby tylko pomógł naszym.

0

Mecz wygrany, są 3 punkty, ale jest też kontuzja Dembele :/

0

Leooooooooo z prawej :D

0

Mats miał szczęście że piłka trafiła do naszego..

0

El Pistoleroooooooo!!!

0

Ja tylko mówię jak jest.

0

Jak go nie ma to narzekanie, jak jest to nadal źle...

0

Zmiana, masakra ;/ Oby nic poważnego :/

0

Leo ratuj

0

Dembele!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ciekawy skład, najważniejsze to zdobyć pewne 3 pkt. Vamoosss Barca!

53

Neymar jest świetny, co do tego nie ma wątpliwości i robił różnice w Barcelonie, ale nie chciałbym aby odszedł Coutinho a za niego miał przyjść Neymar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?