0

Szkoda że nie trafiliśmy na Real.

2

W wieku 21 lat do Chin? To byłoby bardzo dziwne, nie wierzę nawet aby Malcom na taki ruch się zdecydował.

0

I oby tylko utrzymał pierwsze miejsce do końca sezonu :)

2

To jest po prostu jakaś masakra u niego z tymi kontuzjami, ciągnie się to za nim non stop.. Co wróci to wypada z gry. Wielki pech Belga.

51

Messi kolejny raz udowadnia że nie bez powodu znalazł się na 5 miejscu ZP :)

7

Zajebisty mecz :) Manita a występ Leosia coś pięknego :) VeB!!

1

Pique się bawi w napadziora ostatnio :D

1

Piqueeeeeeeee! Manita!!!!!!

0

Leooooo hat-trick!! :)

0

Leooooooooooo goool!

0

Messi zajada sobie :D

0

Leooooooooooo!!

1

El Pistoloeroooooooooooooo gooooooool!! Leo asysta!!

0

Ale mamy szczęście....

2

Vamooosss Barca po 3 pkt.!!

7

Klub powinien bardzo się postarać o ich obu, a jeśli to się nie uda to chociaż obowiązkowo de Ligta.

1

Tylko żeby go szybciej nie "zajechał". Nic nie trwa wiecznie. Odpukać.

0

Dobrze że Munir schodzi.

1

Munir...

1

Cillessen kocur!

30

Ale peech, byłaby ładna bramka Cou..

0

Cillessen!!!!!!!

4

Co kocur ma spida...

2

Dembeleeeee ja pierdzieleeeeeeee!!!

1

Fajnie że gra Miranda i Alena, oby pokazali się z dobrej strony. Vamoooos!!

0

Co to na niego, to jest nic :)

0

Chłopak ma wszystko co najlepsze, gra w najlepszym klubie, warunki do rozwoju, dobra kasa, gra u boku najlepszego piłkarza na świecie, a mimo to nie docenia tego.. Oby tylko nie zmarnował swojego potencjału.

5

Nie rozumiem go, po co on tak robi.. Może mieć wszystko w Barcelonie a odwala takie coś.

40

Ależ to pięknie Jordi ujął.

11

Zrobił to po mistrzowsku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?