0

Niech spadają na drzewo.. :)

7

I oby tak zostało do końca sezonu :) Real już chyba bez szans :D

1

Jednak udało nam się wygrać w tym Nowym Roku :) VeB!!!

0

Szkoda że Valverde nie wpuszcza Coutinho, tak to on formy nie odzyska.. :/

0

Ale mamy szczęście, dziwne że tego nie trafił.. :D

0

Ter Stegen!!!!

1

To się mogło źle skończyć..

2

Nie mogłem oglądać pierwszej połowy, ale widzę przegapiłem pięknego gola El Pistolero.

1

Obyśmy wykorzystali kolejne potknięcie Realu, 10 pkt to już byłaby fajna sprawa ;)

0

To sobie Semedo pograł. Ale najważniejsze są 3 punkty. Vamos!

2

Świetnie wszystko opisanie, popieram. Szkoda tylko de Ligta...

2

Człowiekowi ciężko uzyskać premię od szefa w robocie, jak da to z wielką łaską, a Ci sobie życzą 10 mln premii. W **** się przewraca.

0

Semedo na PO, dać szansę Wagué jako zmiennik, a Roberto do pomocy bo tam jego miejsce, choć nie mówię że źle się spisuje na PO.

0

Za te 4 mln warto go sprowadzić, nie jest to duża kwota, może coś z niego będzie.

10

Oby on nie trafił do Barcelony jeśli to prawda.

0

Nie pasują mi ich "wybryki" na boku które się ciągną jeszcze od Rosella.

0

Chodziło mi o coś innego, ogólnie aby tylko zarząd się zmienił, Pique ze swoimi i to wszystko.

2

Pique tak szybko prezydentem? I dobrze, ktoś musi w końcu zrobić porządek w klubie.

15

No boisku widać że Leo jest najlepszy, olać ZP.

0

Skoro chce grać ciągle w pierwszym składzie to w Barcelonie tego raczej póki co nie osiągnie, Umtiti jak wróci do zdrowia to z Pique jest to podstawa, dodatkowo Lenglet w dobrej formie. Szkoda że sprawy się tak skomplikowały.

8

Masakra, czemu tak musi być, Semedo zasługuje na pozycję PO...

4

Dziękuję i wzajemnie dla całej Redakcji Wesołych Świąt :)

0

Nigdy o gościu nie słyszałem nawet.

0

Pytanie czy będzie wszystko w porządku czy też nie..

11

Bardzo liczyłem na jego dalszą karierę w FCB, szkoda że mu się nie udało.

0

Ciekawe stroje ma Real, pasują do nich :D

1

Odezwali się Ci co przestrzegają zasad :)

1

Był Mina to się go pozbyli, teraz kolejny Kolumbijczyk.

16

"Ponieważ chcę grać i nie odejdę tam, żeby siedzieć na ławce."
Takich bramkarzy to ja rozumiem, nie tylko kasa się liczy i to ze się jest w wielkim klubie.

0

Szkoda że nie trafiliśmy na Real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?