Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To sobie jeszcze sporo poczeka zanim Leoś zawiesi buty na kołku.
2
Wszystko fajnie, tylko nie wróżę mu dobrej przyszłości u Valverde.
61
Niech lepiej Malcom ucieka z Barcelony, być najlepszym na boisku w meczu z Realem i w nagrodę przesiedzieć na ławie 90 min z Bilbao. Brawo Valverde.
3
Tragedia, co za beznadziejny mecz. Niewykorzystana szansa odskoczenia rywalom.
3
Mats ratuje...
0
Masakra ten mecz. 70 minuta a Dembele i Malcom nadal na rezerwie.
0
U Leo obijanie to już norma.
3
Mats co wyciągnął!!!!!!!!!!!!
2
A tak liczyłem na to że Malcom zagra od pierwszej minuty :/
0
Skład Sportu i jazda z nimi, tylko że Semedo na lewej a Roberto na prawej. Malcom obowiązkowo, zasłużył.
30
A to ciekawe, Ramos zwolennikiem VAR, dopóki nie będzie przeciwko nim.
0
Te 17 goli i 11 asyst naprawdę robią wrażenie mimo że to liga Francuska, ale nie jestem jakoś przekonany co do takiego transferu.
1
Jeśli faktycznie nie odzyska formy i klub rozważy jego sprzedaż, to będzie ogromny "niewypał" transferowy.. Ale trzymam kciuki aby Cou się ogarnął.
1
Nie no super, jeszcze tego brakowało :/
0
Coutinho jest już od roku w Barcelonie, wystarczająco dużo by poznać styl gry Barcy, kwota jaką wydał na niego klub, też zobowiązuje to dobrej gry, mimo wszystko widać że strasznie się pogubił i nie może wrócić do swojej najlepszej formy. Jak tak dalej będzie i do końca sezonu się nie poprawi, to nie zapowiada się ciekawie.
5
I tak powinno być, miejsce na PO należy się Semedo.
2
Nelson wczoraj kapitalny występ!
3
Ten to ma poczucie humoru :D
2
Tylko że znowu pewnie wróci na ławkę :/
1
Oby tylko ta forma utrzymała się do końca sezonu.
2
Faktycznie, słabo to wygląda jeśli chodzi o Coutinho.. Ciężko mu odzyskać formę.
0
Może Tobie się nie podobał, ale mi owszem.
0
Dobry mecz, szkoda że nie udało się wygrać bo okazje były. Oby w rewanżu nasi osiągnęli swój cel. VeB!
1
Ufffff...
0
Dobry mecz w wykonaniu Malcoma.
1
Malcom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Semedo kozak.
0
Kurdeee ale pech.
1
Malcom ja pierdziele....
0
Dobrze że nie podał.