0

To sobie jeszcze sporo poczeka zanim Leoś zawiesi buty na kołku.

2

Wszystko fajnie, tylko nie wróżę mu dobrej przyszłości u Valverde.

61

Niech lepiej Malcom ucieka z Barcelony, być najlepszym na boisku w meczu z Realem i w nagrodę przesiedzieć na ławie 90 min z Bilbao. Brawo Valverde.

3

Tragedia, co za beznadziejny mecz. Niewykorzystana szansa odskoczenia rywalom.

3

Mats ratuje...

0

Masakra ten mecz. 70 minuta a Dembele i Malcom nadal na rezerwie.

0

U Leo obijanie to już norma.

3

Mats co wyciągnął!!!!!!!!!!!!

2

A tak liczyłem na to że Malcom zagra od pierwszej minuty :/

0

Skład Sportu i jazda z nimi, tylko że Semedo na lewej a Roberto na prawej. Malcom obowiązkowo, zasłużył.

30

A to ciekawe, Ramos zwolennikiem VAR, dopóki nie będzie przeciwko nim.

0

Te 17 goli i 11 asyst naprawdę robią wrażenie mimo że to liga Francuska, ale nie jestem jakoś przekonany co do takiego transferu.

1

Jeśli faktycznie nie odzyska formy i klub rozważy jego sprzedaż, to będzie ogromny "niewypał" transferowy.. Ale trzymam kciuki aby Cou się ogarnął.

1

Nie no super, jeszcze tego brakowało :/

0

Coutinho jest już od roku w Barcelonie, wystarczająco dużo by poznać styl gry Barcy, kwota jaką wydał na niego klub, też zobowiązuje to dobrej gry, mimo wszystko widać że strasznie się pogubił i nie może wrócić do swojej najlepszej formy. Jak tak dalej będzie i do końca sezonu się nie poprawi, to nie zapowiada się ciekawie.

5

I tak powinno być, miejsce na PO należy się Semedo.

2

Nelson wczoraj kapitalny występ!

3

Ten to ma poczucie humoru :D

2

Tylko że znowu pewnie wróci na ławkę :/

1

Oby tylko ta forma utrzymała się do końca sezonu.

2

Faktycznie, słabo to wygląda jeśli chodzi o Coutinho.. Ciężko mu odzyskać formę.

0

Może Tobie się nie podobał, ale mi owszem.

0

Dobry mecz, szkoda że nie udało się wygrać bo okazje były. Oby w rewanżu nasi osiągnęli swój cel. VeB!

1

Ufffff...

0

Dobry mecz w wykonaniu Malcoma.

1

Malcom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Semedo kozak.

0

Kurdeee ale pech.

1

Malcom ja pierdziele....

0

Dobrze że nie podał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?