Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leooooooooo ;)
0
A niech sobie de Jong idzie jak chce do PSG, później będzie płacz tak jak Neymar że popełnił błąd.
2
Jak to dobrze że jest w drużynie Lenglet, który dobrze się spisuje na obronie razem z Pique.
0
Maxi Gomez to naprawdę ciekawa opcja, z chęcią był go zobaczył w barwach Blaugrany.
0
Przecież dopiero co de Jong był zainteresowany tylko Barcą. Ale w końcu plotki muszą być.
0
Oby LM w końcu wygrali.
0
Ale przecież ja nie napisałem nic że mało. Co do Suareza to fakt, potrzebny mu zmiennik, ale taki który wejdzie i będzie strzelał gole. Zobaczymy kogo klub sprowadzi.
0
Szkoda byłoby, wiązałem z nim duże nadzieje.
0
To jedynie wiedzą w Barcelonie dlaczego tak jest.
9
Stracił formę i musi po prostu ją odzyskać, zabrać się ostro do roboty. Bo stać go na to.
3
Wielka szkoda że skreślił Malcoma :/
0
Jedno jest pewne, dobrze się tam bawią.
0
Ale kasiory się udało zgarnąć :D
19
50 mln + Malcom za Williana? To chyba jakiś żart, popierdzieliło ich chyba.
12
Bo jego miejsce nie jest na skrzydle, tylko w środku pola. Ale jak widać nie czają tego, szczególnie Valverde.
0
Sądził że jak przejdzie do PSG to od razu będzie LM i będzie najlepszy, jak widać pomylił się i teraz żałuje. Jak kasa była ważniejsza...
0
Oby w rewanżu zagrali jak należy.
1
Taki wynik jeszcze spokojnie do odrobienia, tym bardziej że gramy na CN i Leo zapewne zagra. Dziś bez szału, dobrze że nasi strzelili chociaż jedną.
0
Oby ta bramka z karnego pomogła jakoś Cou..
0
Może strzelą.
1
Może gra sobie w ping ponga?
1
Żenua........
0
Stałe fragmenty, to o czym było pisane że trzeba uważać.
0
To się zaczyna kiepsko.
0
Środek obrony ciekawie, oby to był fajny meczyk. Vamos!
19
Skład Sportu, ciekaw jestem jak by sobie poradził Malcom na szpicy.
19
Trzeba zanotować ten dzień, brak powołania dla Rakiety.
1
Chyba chodzi o 18 mln a nie tysięcy, a to już inna bajka :D
0
Super wiadomość. Oby się sprawdził w FCB.
0
Znając życie, to Real będzie miał zapewne z górki w LM.