Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Prezydent w akcji :D
4
Leooooooooooooo co za goooooooooooool!!
0
Zajebiście....
1
Mógł wystawić Roberto za Rakiticia w pomocy. Fajnie że gra Semedo i Umtiti, zobaczymy jak sobie poradzi Francuz. Mam nadzieję na (dobry mecz...) i 3 punkty. Vamooos!
0
Szykują zemstę, ale i tak czuję że im nie pyknie :D
0
Jakoś w to nie wierzę. Napastnika niech sprowadzą.
2
Wiek odstrasza, ale jego z jego doświadczeniem to dobra opcja nawet.
10
Valvedre to niech pierwszy poleci.
3
W końcu, oby już tej propozycji nie wznawiali.
1
Według mnie to trochę mało jak za zawodnika z takim doświadczeniem. Barca to nie supermarket. Kupić drogo, sprzedać tanio, tak to już jest w FCB.
1
Cóż za kiepski mecz... Suarez kolejny raz słabo.. Mam nadzieję, że na Camp Nou nasi uzyskają awans i wygrają już pewnie. VeB!
1
Dobry mecz bramkarzy.
0
A Suarez zostaje, kpina :)
6
Mats co obronił!!!!!!!!!!!
0
Suarez czyżby już wkurzony? A sam co marnował ostatnio :D
46
Roberto w pomocy? To Valverde zaskoczył, w końcu jego pozycja.
0
Dobrze gadasz, ale nie każdy to zrozumie.
0
Że Ty może spędzasz tutaj większość czasu, lub tak jak kolega niżej napisał na sprawdzaniu wyników, nie oznacza że ja to robię, są też inne ważne sprawy, nie tylko piłka nożna, PC lub smartfon.
0
To Girona widzę sprawiła miłą niespodziankę :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Fajnie że jest Boateng :) Vamos po 3 pkt!
18
Już 31 lat? O masakra, ale to poleciało.
13
Co jak co, ale dziś od początku powinien zagrać Boateng.
0
Wyniki wynikami, ale liczy się też styl gry zespołu... A niektóre mecze są tak senne że masakra.
3
Cóż, to oni tam rządzą, my nic nie mamy do gadania..
0
Nawet jak będzie mógł zagrać, to przecież nie wskoczy od razu za Lengleta do składu, tym bardziej w LM. Stopniowo trzeba go wprowadzać.
3
Rakitić to dobry zawodnik, ale nie oszukujmy się, jeśli wpłynie dobra oferta to warto ją rozważyć, mamy znakomitych młodych pomocników a kasa się przyda, chociażby właśnie na napastnika. Ivan młodszy już nie będzie.
3
Oby tylko otrzymał szansę i Valverde szybko z niego nie zrezygnował, bo u niego to różnie bywa..
14
A niech zajedzie Suareza... Widać że jednak porażka z Romą nie dała mu do myślenia. Ja nie uważam że Boateng powinien grać cały czas, ale no kurde szanse powinien dostawać..
2
Mats pozamiatał, gdyby nie on byłoby źle.