Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pięknie...
1
Malcom poważny sprawdzian, oby się dobrze spisał. Vamooosss!!!
1
Mamy Pique, Lengleta, i Samuela, więc de Ligt to nie obrońca na ławkę.. choć bardzo bym chciał tego transferu.
2
Kupmy może jeszcze ŚO lub pomocnika. Teraz Digne by się przydał.
0
To mamy teraz przerąbane. Brawo panowie.
0
Karny....... zajebiście.
3
Ja pierdziele... nasi cisną a Ci bramka :/
0
Fajny skład, oby nasi zdobyli 3 punkty. Vamoooos!
1
Cóż za pech Jaspera..
45
Cały wywiad jest zajebisty, aż miło to czytać. Oby Luisito grał jeszcze w Barcelonie przez długi czas.
2
Trzeba to wykorzystać i zdobyć pewne 3 punkty.
0
Zobaczymy jak mu się będzie układać w FCB, oby to był dobry transfer, tym bardziej że wiele nie kosztował.
0
Zapowiada się ciekawie w najbliższym czasie, oby nasi wyrzucili Real za burtę.
3
Oby jego kariera się fajnie jednak rozwinęła.
0
Mamy to, gramy dalej :) VeB!!!!
0
Ale klepka :D
1
Leooooooooo gooooooool 6:1!!!!!!!!!!!!!!!!
0
El Pistolerooooooooo!!!!
0
Leoooo nieeeeee :(
0
Kurdeee niepotrzebnie ten gol :/
0
Ajjj spalony Cou, było blisko :D
0
Tak się robi remontady na Camp Nou :D
0
Robertooooooo goooooool! Pozamiatane!!!
0
Coutinhoooooooooooooooooooo!
2
Dobra pierwsza połowa, w drugiej ich dobić.
3
Arthur co za podanie.
1
Rakieta gooooooooooool!!!!!!!!
1
Zdecydowanie za dobry by siedzieć na ławie.. Pierwszy skład w klubie z wyższej półki.
0
Cillessen mistrz!!!!!!!!!!!!!!
0
Ja pierdziele.... Teraz pod górkę :/