Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde...
0
Rakieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Mats co on robi!! Co za kocurrrrrr!!!!!!!!!!
0
Szkoda, brak czystego konta...
0
Ciekawe co sobie Vidal myśli.
1
El Pistolerooooooooo!
0
Karniak! :D
3
Ter Stegen kot!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Oby tylko to nie było nic poważnego.
0
Niestety, Leo zmiana :/
0
Ałaaaaaaaaaaa...
1
Leooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!
0
To mamy teraz szczęście..
0
Co za akcja gooooooooooool!!!!!!!!!!!!!
0
Odważny trener - no na pewno.
11
Znowu Valverde boi się postawić od pierwszej minuty Vidala za Rakiete, nic nowego.
0
Semedeo na PO a Vidal za Rakiticia. Tak chciałbym.
0
Mam nadzieję, że dziś nasi nie nawalą i w końcu zdobędą pewne 3 pkt. Vamos!
2
Po co oni w ogóle go sprowadzali za te 40 baniek.
8
Nie wiem po co on został w ogóle sprowadzony skoro nie otrzymuje szans, wkurza mnie już Valverde.
5
Skoro stać klub na taki wydatek to niech działają.
1
Szkoda że nie otrzymuje szans. Liczyłem na to, że skoro go sprowadzili będzie grał częściej..
1
Zawiodłem się na jego odejściu, ale gdyby udało im się go ponownie sprowadzić, to źle na pewno by nie było. Znając życie pewnie z 250 mln.
0
Nieźle mu w bani odwaliło.
16
Dostał wolne? Dostał, więc to chyba normalne że może wykorzystać ten czas jak tylko sobie chce.
1
Mózg już wyżarty doszczętnie.
0
Nie dość, że nasza obrona jest w tym sezonie tragiczna, to jeszcze kontuzje.
5
Xavi i Iniesta - legendy, ale nie wyobrażam sobie, aby Messi miał nie zakończyć kariery w Barcelonie..
2
Jakoś w to nie wierzę, pewnie zobaczyli co się dzieje i usunęli, widać mają w tym swój interes.
2
Hmm Valverde i doskonałość? Nie wydaje mi się.