0

Kurde...

0

Rakieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Mats co on robi!! Co za kocurrrrrr!!!!!!!!!!

0

Szkoda, brak czystego konta...

0

Ciekawe co sobie Vidal myśli.

1

El Pistolerooooooooo!

0

Karniak! :D

3

Ter Stegen kot!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Oby tylko to nie było nic poważnego.

0

Niestety, Leo zmiana :/

0

Ałaaaaaaaaaaa...

1

Leooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!

0

To mamy teraz szczęście..

0

Co za akcja gooooooooooool!!!!!!!!!!!!!

0

Odważny trener - no na pewno.

11

Znowu Valverde boi się postawić od pierwszej minuty Vidala za Rakiete, nic nowego.

0

Semedeo na PO a Vidal za Rakiticia. Tak chciałbym.

0

Mam nadzieję, że dziś nasi nie nawalą i w końcu zdobędą pewne 3 pkt. Vamos!

2

Po co oni w ogóle go sprowadzali za te 40 baniek.

8

Nie wiem po co on został w ogóle sprowadzony skoro nie otrzymuje szans, wkurza mnie już Valverde.

5

Skoro stać klub na taki wydatek to niech działają.

1

Szkoda że nie otrzymuje szans. Liczyłem na to, że skoro go sprowadzili będzie grał częściej..

1

Zawiodłem się na jego odejściu, ale gdyby udało im się go ponownie sprowadzić, to źle na pewno by nie było. Znając życie pewnie z 250 mln.

0

Nieźle mu w bani odwaliło.

16

Dostał wolne? Dostał, więc to chyba normalne że może wykorzystać ten czas jak tylko sobie chce.

1

Mózg już wyżarty doszczętnie.

0

Nie dość, że nasza obrona jest w tym sezonie tragiczna, to jeszcze kontuzje.

5

Xavi i Iniesta - legendy, ale nie wyobrażam sobie, aby Messi miał nie zakończyć kariery w Barcelonie..

2

Jakoś w to nie wierzę, pewnie zobaczyli co się dzieje i usunęli, widać mają w tym swój interes.

2

Hmm Valverde i doskonałość? Nie wydaje mi się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?