Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Koniec :D 10 bramek co za mecz :D VeB!!!
10
Leo mógł mieć hat-tricka a oddał karnego :) Mistrz!!!!
2
El Pistolerooooooooo :D Pogrom :D
0
Karniak :D
2
Albaaaaaaaaaa goooooooool :D
0
Leoooooo gooooool :)
0
Rekietaaaaaaaaaaaaaaa :D
0
Dembele :D
0
Kurde gol...
0
Suarez goooooool :D
0
Chodziło mi o poprzedni sezon.
0
Skład Marki i jazda z nimi, oby zagrał Arthur.
5
Oby w końcu nasi zaczęli grać widowiskowo i bardzo skutecznie. Vamos!
4
Takich piłkarzy się ceni, nie tylko kasa w głowie.
0
W końcu uczył się od najlepszych hehe ;)
0
Bardzo dobrze, niech się nauczą jak przygotować murawę, zapomnieli chyba że to nie 5 liga.
5
Taka murawa to kpina, dobrze że zakończyło się bez kontuzji naszych.
11
Świetna wiadomość, liczyłem na to że tak się stanie :)
0
Roberto pięknie, walczył o piłkę do końca.
0
Dembele goooooooooooool! :)
1
Oby w drugiej połowie nasi w końcu coś strzelili i wygrali.
0
Tyle sytuacji i nadal bez gola...
0
Murawa to porażka na całego.
3
Fajny skład, ale ciulowo że nie ma Semedo.
2
Dobrze mówi, polać mu :)
0
Oby przedłużyli, nasi z nim wygrali 2 trofea, LM wiadomo masakra, ale wierzę że w tym sezonie wygramy LM a Valverde wyciągnął wnioski po odpadnięciu z Romą.
0
Oby tym razem udało mu się być najlepszym w Zamora, zasługuje na to swoją postawą.
0
El Pistolero się jeszcze rozkręci, jak już zacznie do strzela seryjnie.
1
Jeszcze będzie z niego nowy Dani Alves.
2
Bardzo takie coś cieszy, oby grał jeszcze lepiej.