8

Koniec :D 10 bramek co za mecz :D VeB!!!

10

Leo mógł mieć hat-tricka a oddał karnego :) Mistrz!!!!

2

El Pistolerooooooooo :D Pogrom :D

0

Karniak :D

2

Albaaaaaaaaaa goooooooool :D

0

Leoooooo gooooool :)

0

Rekietaaaaaaaaaaaaaaa :D

0

Dembele :D

0

Kurde gol...

0

Suarez goooooool :D

0

Chodziło mi o poprzedni sezon.

0

Skład Marki i jazda z nimi, oby zagrał Arthur.

5

Oby w końcu nasi zaczęli grać widowiskowo i bardzo skutecznie. Vamos!

4

Takich piłkarzy się ceni, nie tylko kasa w głowie.

0

W końcu uczył się od najlepszych hehe ;)

0

Bardzo dobrze, niech się nauczą jak przygotować murawę, zapomnieli chyba że to nie 5 liga.

5

Taka murawa to kpina, dobrze że zakończyło się bez kontuzji naszych.

11

Świetna wiadomość, liczyłem na to że tak się stanie :)

0

Roberto pięknie, walczył o piłkę do końca.

0

Dembele goooooooooooool! :)

1

Oby w drugiej połowie nasi w końcu coś strzelili i wygrali.

0

Tyle sytuacji i nadal bez gola...

0

Murawa to porażka na całego.

3

Fajny skład, ale ciulowo że nie ma Semedo.

2

Dobrze mówi, polać mu :)

0

Oby przedłużyli, nasi z nim wygrali 2 trofea, LM wiadomo masakra, ale wierzę że w tym sezonie wygramy LM a Valverde wyciągnął wnioski po odpadnięciu z Romą.

0

Oby tym razem udało mu się być najlepszym w Zamora, zasługuje na to swoją postawą.

0

El Pistolero się jeszcze rozkręci, jak już zacznie do strzela seryjnie.

1

Jeszcze będzie z niego nowy Dani Alves.

2

Bardzo takie coś cieszy, oby grał jeszcze lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?