1

Pomarzyć zawsze sobie mogą, Messi to nie Ronaldo :)

0

Pierwsze słyszę o nim, ale zarząd ładnie wykiwał Włochów :D

0

Już na siłę wyszukują zawodników byle o kimś tylko popisać..

6

Oby Chelsea to odrzuciła... Jeśli chodzi o Digne i jest to prawda, sprzedać go i wprowadzić Cucu.

23

Jeszcze będzie nas zachwycał swoją grą, jestem pewien :)

7

Cenię sobie umiejętności Hazarda, ale przegięli po całości z tym Dembele + kasa.

0

Oby mu się to udało, zobaczymy jak sobie poradzi w Europie.

0

Zostawić Mine i za rok wprowadzić za Thomasa.

2

Dla mnie to mogą sobie wybrać byle kogo, nie te czasy już że przejmowałem się kto zdobędzie ZP :)

2

Courtois tylko 35 mln? A to ciekawe.

2

Gdyby się tak zainteresowali na serio Hazardem to byłoby to zdecydowanie lepsze.

0

Ależ zajebisty interes zrobimy jak Gomes odejdzie, ręce opadają.

0

Wytrzymałość to on ma zajebistą..

0

Oby to był dobry transfer.

0

Wszystko się kiedyś musi zakończyć, niestety ale przyjdzie też czas że Leo już nie zobaczymy w barwach FCB..

1

Wara od Coutinho :)

0

Oby wygrał jak najwięcej :)

5

Co za kabaret, tylko wypożyczenie... Rafinha też miał obowiązkowo zostać wykupiony przez Inter po awansie do LM.

15

Willian do Barcelony? To jakieś nieporozumienie.

3

To teraz tylko czekamy na jego przybycie. Oby się sprawdził.

0

Po co niby Willian? Daliby sobie już z tymi plotkami o nim spokój.

3

Szkoda że Kolumbia odpadła, mam nadzieję że Yerry nie odejdzie z Barcelony i będzie otrzymywał kolejne minuty na boisku.

9

Mógł trafić ale nie ma co skreślać Dembele, jeszcze się może okazać, że będzie lepszy od Mbappe.

3

Ale te mistrzostwa są dziwne.

0

I dobrze, niech ktoś inny w końcu zdobędzie to wyróżnienie, przyda się odmiana.

8

Osłodą odpadnięcia Argentyny, jest wyrzucenie ze burtę rep. Portugalii z Ronaldo na czele ;)

0

Tak jak czułem ostatnio, że mimo wyjścia z grupy Argentyny nie wróżę im nic dobrego, tak więc pojadą teraz zapewne do domu. Nic nie grali na tych mistrzostwach szczególnego.

0

150 mln - no nieźle ha ha :)

12

Coś pięknego, Niemcy za burtą :D

0

Z grupy wyszli cudem, ale jakoś im nic dobrego nie wróże dalej na tym mundialu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?