Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pomarzyć zawsze sobie mogą, Messi to nie Ronaldo :)
0
Pierwsze słyszę o nim, ale zarząd ładnie wykiwał Włochów :D
0
Już na siłę wyszukują zawodników byle o kimś tylko popisać..
6
Oby Chelsea to odrzuciła... Jeśli chodzi o Digne i jest to prawda, sprzedać go i wprowadzić Cucu.
23
Jeszcze będzie nas zachwycał swoją grą, jestem pewien :)
7
Cenię sobie umiejętności Hazarda, ale przegięli po całości z tym Dembele + kasa.
0
Oby mu się to udało, zobaczymy jak sobie poradzi w Europie.
0
Zostawić Mine i za rok wprowadzić za Thomasa.
2
Dla mnie to mogą sobie wybrać byle kogo, nie te czasy już że przejmowałem się kto zdobędzie ZP :)
2
Courtois tylko 35 mln? A to ciekawe.
2
Gdyby się tak zainteresowali na serio Hazardem to byłoby to zdecydowanie lepsze.
0
Ależ zajebisty interes zrobimy jak Gomes odejdzie, ręce opadają.
0
Wytrzymałość to on ma zajebistą..
0
Oby to był dobry transfer.
0
Wszystko się kiedyś musi zakończyć, niestety ale przyjdzie też czas że Leo już nie zobaczymy w barwach FCB..
1
Wara od Coutinho :)
0
Oby wygrał jak najwięcej :)
5
Co za kabaret, tylko wypożyczenie... Rafinha też miał obowiązkowo zostać wykupiony przez Inter po awansie do LM.
15
Willian do Barcelony? To jakieś nieporozumienie.
3
To teraz tylko czekamy na jego przybycie. Oby się sprawdził.
0
Po co niby Willian? Daliby sobie już z tymi plotkami o nim spokój.
3
Szkoda że Kolumbia odpadła, mam nadzieję że Yerry nie odejdzie z Barcelony i będzie otrzymywał kolejne minuty na boisku.
9
Mógł trafić ale nie ma co skreślać Dembele, jeszcze się może okazać, że będzie lepszy od Mbappe.
3
Ale te mistrzostwa są dziwne.
0
I dobrze, niech ktoś inny w końcu zdobędzie to wyróżnienie, przyda się odmiana.
8
Osłodą odpadnięcia Argentyny, jest wyrzucenie ze burtę rep. Portugalii z Ronaldo na czele ;)
0
Tak jak czułem ostatnio, że mimo wyjścia z grupy Argentyny nie wróżę im nic dobrego, tak więc pojadą teraz zapewne do domu. Nic nie grali na tych mistrzostwach szczególnego.
0
150 mln - no nieźle ha ha :)
12
Coś pięknego, Niemcy za burtą :D
0
Z grupy wyszli cudem, ale jakoś im nic dobrego nie wróże dalej na tym mundialu.