0

Cieszy wygrana i czyste konto :) VeB!

0

Leooooooooooooo mistrz :)

0

Coutinhoooooooooooooooooooo! :)

0

Leoooooooooooooo 6000!!!!!

6

Nie wiem czemu Roberto ma grać na PO skoro jest Semedo.

0

Niech może jeszcze do Meksyku jadą..

4

Dobry meczyk, cieszy kolejna wygrana :) VeB!

1

Rafa goooooooool!!!

0

Hahaha :D

0

Ale mamy szczęście.

0

Leoooooooooooooo goooooooool!!!

1

Malcom goooooooooooool!

1

Cou gdyby to wpadło.. :)

5

Tęskniłem za tym hymnem :)

0

Fajny skład ;) Vamos!

0

Inter to niech się wypcha z wypożyczeniem, jak mieli u siebie Rafe to go nie wykupili.

3

Kwoty niższe od 40 mln powinni olać.

1

I spokojnie będzie miał ich zapewne dużo więcej jeszcze :)

4

Mamy to :) VeB!

1

Obronił!!!

0

Hahahahahahah karny

0

Dembele bardzo dobry występ :)

0

Ależ bomba od poprzeczki :)

4

Dembele co za gooooooooooool!!!!!!!!!!

1

Ja pierdzielę!!!

6

Piqueee waka waka!!!!!!!!!!

0

Kurde Suarez...

0

Masakra. Ale puścili.

0

Fajny składzik, Vamos Barca po zwycięstwo na początek!

1

Ależ to pięknie zrobił! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?