Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cieszy wygrana i czyste konto :) VeB!
0
Leooooooooooooo mistrz :)
0
Coutinhoooooooooooooooooooo! :)
0
Leoooooooooooooo 6000!!!!!
6
Nie wiem czemu Roberto ma grać na PO skoro jest Semedo.
0
Niech może jeszcze do Meksyku jadą..
4
Dobry meczyk, cieszy kolejna wygrana :) VeB!
1
Rafa goooooooool!!!
0
Hahaha :D
0
Ale mamy szczęście.
0
Leoooooooooooooo goooooooool!!!
1
Malcom goooooooooooool!
1
Cou gdyby to wpadło.. :)
5
Tęskniłem za tym hymnem :)
0
Fajny skład ;) Vamos!
0
Inter to niech się wypcha z wypożyczeniem, jak mieli u siebie Rafe to go nie wykupili.
3
Kwoty niższe od 40 mln powinni olać.
1
I spokojnie będzie miał ich zapewne dużo więcej jeszcze :)
4
Mamy to :) VeB!
1
Obronił!!!
0
Hahahahahahah karny
0
Dembele bardzo dobry występ :)
0
Ależ bomba od poprzeczki :)
4
Dembele co za gooooooooooool!!!!!!!!!!
1
Ja pierdzielę!!!
6
Piqueee waka waka!!!!!!!!!!
0
Kurde Suarez...
0
Masakra. Ale puścili.
0
Fajny składzik, Vamos Barca po zwycięstwo na początek!
1
Ależ to pięknie zrobił! :)