0

Ja pierdziele!!!!!!!!!!

0

W końcu powrócił stary dobry Leo! :D

0

Paco to nie chcieli. Ciekawe kim jeszcze się interesują.

0

Bramka Leo z wolnego majstersztyk.

5

I zajebiście że został, takich piłkarzy się szanuje ;)

0

Leoś pozamiatał :)

2

Leoooooooooooooooooooooo

5

Dembele co za goooooooool

0

Cou ajajajaj...

0

Że Cou tego nie trafił ;P

0

33 lata i już koniec kariery w FCB? Chyba sobie żarty robią.

0

Oby tylko utrzymał obecną formę.

0

Szczerze? To i tak zapewne żadne wzmocnienie.

2

Ciężki mecz ale na szczęście wygrany, mogło być zupełnie inaczej ale się udało. VeB!

0

Dembele gooooooooool!!!!!!!!!!!!

0

El Pistoloeroooooooooooo gooooooool.

0

Ale mamy szczęście, już mogło być 3-0 dla Sociedad.

0

To jest po prostu masakra, czuję zaraz gola numer dwa dla Sociedad.

0

Mam nadzieję, że w drugiej połowie coś się zmieni w naszej grze bo póki co to straszna lipa.

1

Kurna gol........

0

Typowy "typ" z Realu :)

0

Fajny skład, Rafa i Sergi w pomocy :) Vamos Barca po 3 pkt!

1

Masakra, jaka przepaść między pierwszym a ostatnim zespołem..

0

Oby grał jak najdłużej w naszej ukochanej drużynie.

12

Niech się mu tam dobrze wiedzie, może jego kariera ożyje na nowo.

8

I tak niektórzy by go sprzedali bo nic nie wnosi do drużyny.

1

Teraz? Za późno, mamy już dobrych graczy na jego miejsce, choć oczywiście Neymar jest zajebistym zawodnikiem. Wybrał kasę więc trudno.

0

Uff dobrze że to tylko tydzień i akurat jest przerwa reprezentacyjna.

2

Nie ma co zwracać uwagi na te śmieszne rankingi, wiadomo i tak że Leo najlepszy.

8

On jest niesamowity :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?