Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pierdziele!!!!!!!!!!
0
W końcu powrócił stary dobry Leo! :D
0
Paco to nie chcieli. Ciekawe kim jeszcze się interesują.
0
Bramka Leo z wolnego majstersztyk.
5
I zajebiście że został, takich piłkarzy się szanuje ;)
0
Leoś pozamiatał :)
2
Leoooooooooooooooooooooo
5
Dembele co za goooooooool
0
Cou ajajajaj...
0
Że Cou tego nie trafił ;P
0
33 lata i już koniec kariery w FCB? Chyba sobie żarty robią.
0
Oby tylko utrzymał obecną formę.
0
Szczerze? To i tak zapewne żadne wzmocnienie.
2
Ciężki mecz ale na szczęście wygrany, mogło być zupełnie inaczej ale się udało. VeB!
0
Dembele gooooooooool!!!!!!!!!!!!
0
El Pistoloeroooooooooooo gooooooool.
0
Ale mamy szczęście, już mogło być 3-0 dla Sociedad.
0
To jest po prostu masakra, czuję zaraz gola numer dwa dla Sociedad.
0
Mam nadzieję, że w drugiej połowie coś się zmieni w naszej grze bo póki co to straszna lipa.
1
Kurna gol........
0
Typowy "typ" z Realu :)
0
Fajny skład, Rafa i Sergi w pomocy :) Vamos Barca po 3 pkt!
1
Masakra, jaka przepaść między pierwszym a ostatnim zespołem..
0
Oby grał jak najdłużej w naszej ukochanej drużynie.
12
Niech się mu tam dobrze wiedzie, może jego kariera ożyje na nowo.
8
I tak niektórzy by go sprzedali bo nic nie wnosi do drużyny.
1
Teraz? Za późno, mamy już dobrych graczy na jego miejsce, choć oczywiście Neymar jest zajebistym zawodnikiem. Wybrał kasę więc trudno.
0
Uff dobrze że to tylko tydzień i akurat jest przerwa reprezentacyjna.
2
Nie ma co zwracać uwagi na te śmieszne rankingi, wiadomo i tak że Leo najlepszy.
8
On jest niesamowity :)