1

Nie mam nic do Ivana, ale bardziej wolałbym Ter Stegena :)

7

Że niby tylko za 17? To żart jakiś, przecież to solidny LO. Puścić go za więcej jeśli ktoś byłby zainteresowany jeszcze i dać szansę Cucurelli.

0

Świetna wiadomość. Mamy klasowego obrońcę na długie lata.

0

Nie dość że zero pożytku z niego, to jeszcze teraz problem nawet go sprzedać.

1

To Messi sporo tych posiłków biednym dzieciom "załatwi" ;)

2

Teraz od nowego sezonu będą jeszcze lepiej wymiatać, Dembele koniecznie musi zostać i grać w pierwszym składzie.

0

Jak najmniej - no właśnie, bo w Barcelonie to są często promocje...

0

Zidane jakie spodnie, kobieta. Niech zatrudnią Gutiego :D

3

Jeśli to prawda, to w końcu byłby dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia.

3

Bo lepiej kurde skupić się na PK a LM na bok...

1

Chyba ich popierdzieliło jeśli chodzi o Dembele.

3

Chciałbym bardzo aby to reprezentacja Argentyny z Leo na czele w końcu wygrała MŚ, ale jakoś przeczuwam że to Brazylia sięgnie po ten tytuł i na nią zagłosowałem.

0

Taa wypuścić kolejnego utalentowanego zawodnika.

3

Szkoda że obu nie mogą sprowadzić...

0

Tarzan powiedział samą prawdę, co z tego że co roku zdobywamy PK jak to LM ważniejsza.

7

Jestem zszokowany brakiem Kariusa :D

0

Tak żem czuł że tu chodzi na pewno o więcej kasy, nie może przełknąć tego że Leo zarabia więcej :P

1

Decyzja dobra, warto dać mu ponownie szansę.

2

Świetnie wyjaśnił Portugalczyka :D

0

I teraz znowu będzie walka o powrót. Słabo to wszystko wygląda..

1

Żadne wywiady mnie tak nie cieszą jak te z Leo :) Messi tylko FCB :)

2

To co zrobił wczoraj Karius przejdzie do historii LM.

0

Mają kurde szczęście do tej LM..

2

Oby mu się to udało. Liczę na to, że The Reds rozegrają świetny finał i to oni będą cieszyć się z końcowego zwycięstwa.

5

Oby tylko go teraz nie olali.

2

Oby tam nadal czarował swoją magią ;)

0

Zapomnijcie o Dembele? Szybko coś.

4

Dobry pomysł, lepiej teraz aby nie było problemu tak jak z Miną. Tylko póki co trzeba odchudzić kadrę..

0

Czas najwyższy by to zakończyć, bardzo kiepski transfer. Odejdzie zapewne do innego klubu i będzie w wysokiej formie.

1

Wszystko zajebiście, ale powinni mu zabronić strzelać zza pola karnego bo w Barcelonie tego się nie robi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?