Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Deportivo gol.
0
Leooooo goool :)
0
Nie ma gola.
0
Coutinhoooo!!
10
To mnie Valverde zaskoczył z Dembele, sądziłem że Iniesta zagra a Francuz na ławce. Vamos Barca po Mistrza!! :)
4
Szkoda Deportivo, oni robią nam szapaler a pewnie mecz przegrają, a remis to ich wcale nie ratuje..
1
Hmm znowu bez Dembele? Lipa..
1
Mam nadzieję, że klub sprawi mu kapitalne pożegnanie. Magik!
0
Żegnaj Kapitanie! Oby wrócił w przyszłości do klubu w innej roli.
0
Według mnie za młody by w wieku 18 lat już do Europy..
0
Świetny gracz, tylko gdzie by się Wszyscy pomieścili..?
0
On i tak w Barcelonie nie zrobi kariery, więc sprzedaż jest dobrą opcją. Pytanie za ile.
0
Dokładnie, również liczyłem na to że zacznie otrzymywać więcej szans, bo talent ma, ale tak jak mówisz skoro Dembele ławka to co tu mówić o Jose..
0
Nie będę z Tobą rozmawiał więcej bo to widzę nie ma sensu. Ja mam swoje zdanie na temat meczu a Ty swoje, niech tak lepiej zostanie.
0
Mi nie chodzi oto że nie biegał itp. bo robił to, ale po każdej akcji widać było po nim że kondycja już nie ta, tylko dech łapał. To chyba oczywiste że w wieku 35 lat tak już jest, młodszy nie będzie.
1
Zobaczymy kto awansuje do finału póki co.
48
Lewy totalne dno... Nie istniał na boisku. Tylko Ribery się starał jak tylko mógł, ale widać było po nim że już nie wytrzymuje, co się dziwić tyle lat ma. Kolejne rozczarowanie, nie wiem kto jest w stanie ich zatrzymać, bo w rewanżu kiepsko to widzę.
0
Ehh i jak zwykle rozczarowanie...
0
Lewy.......
0
Szkoda to oglądać.
1
Żenada, kartka mu się włączyła i to akurat dla Bayernu, dla Realu nie było.
0
Kurdeee.....
0
I gol ja pierdziele.
1
Bez kartki, kabaret.
0
Kurde znowu zmiana i to w obronie...
0
Gooool Bayern :d
0
Ehh Robben zmiana...
1
On ma być niby następcą Pique? Dobry żart.. Tak w ogóle to warto pomyśleć nad kimś młodszym.
1
I po co ktoś inny? Jak już tak bardzo decydują się na Arthura to niech go sprowadzą i tyle.
5
Ja żyję w czasach Leo i jeśli nawet nie wygra Mundialu to i tak będzie lepszy od każdego ;)