0

hahahahhaha bekaaaaaaaaaaaaaa

2

Wow co Juve robi :D Oby awansowali, my mielibyśmy Ligę a Real nic :D Ale jeszcze daleka droga.

1

Powiedział prawdę w sumie..

0

Messi jedna LM na 7 lat.. masakra, źle się to czyta :/

0

Właśnie że taki gracz jak Dembele powinien wyjść w podstawie z Romą.

1

Barca nie miała nic w tym spotkaniu do powiedzenia, Roma zasłużenie awansowała, po protu zmiażdżyli naszych.

1

Tak to jest, mając do dyspozycji Thomasa i Mine, to Valverde mimo tego ciągle stawia na Pique, to jest wkurzające, i nie tylko w tej formacji. Taka sama sytuacja tyczy się Dembele, żeby w LM przesiedzieć praktycznie dwa spotkania na ławce, to jest kpina. Ewidentnie zespół zajechany.

3

Najgorzej boli to, że nasi mieli 4-1 a mimo to pozwolili sobie roztrwonić taką przewagę..

31

Taki artykuł po odpadnięciu z LM? No nieźle. Czyli sędziowie nie pomogli Barcelonie z tego wynika.

3

I tyle wychodzą te starania Messiego, jego ważne bramki, teraz już Barcy nie ma w LM.

4

To po co sprowadzają takie "panienki" za ponad 100 baniek?

1

Najgorsze to brak wcześniejszych zmian, przypomniał mi się Enrique... Dembele ponownie cały mecz na ławie, dostał ochłapy, nie wiem po co on został w ogóle sprowadzony, a już dawno po kontuzji.

9

A trafią na Real i się zakończy...

1

Teraz na pewno Iniesta odejdzie.

6

Drużyna przegrywa 2-0 zero zmian, przegrywamy 3-0 i nagle wszystkie, masakra jakaś, Dembele przesiedział cały mecz praktycznie ława..

3

I jak tu się teraz cieszyć z sytuacji w Lidze ehh. tak bardzo liczyłem że nasi wygrają LM a tak to pewnie Real 3 raz z rzędu...

0

To teraz pewne że Iniesta odejdzie.

0

Nie wierzę w to co zrobili, po prostu nie wierzę, Co za frajerstwo.

4

Mieć 4-1 i tak sfrajerzyć.

1

Frajerstwo roku!!!!!!!!!!!!!!!

1

Żegnaj LM..............

0

Zmiana, niesamowite. Gomes...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Niezłe jaja, 75 min i bez zmian.

0

70 minuta i zero zmian, niczym za Enrique!!

4

Nie wiem po co sprowadzony został Dembele, skoro w takich rozgrywkach jak LM 2 mecz z rzędu grzeje ławę.

0

A Dembele nadal ława, jak mnie to wkurza...

1

Jeszcze nasi odpadną.. co za padaka.

0

Karny, masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

City 1-1 więc odpadają już na pewno ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?