Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahahhaha bekaaaaaaaaaaaaaa
2
Wow co Juve robi :D Oby awansowali, my mielibyśmy Ligę a Real nic :D Ale jeszcze daleka droga.
1
Powiedział prawdę w sumie..
0
Messi jedna LM na 7 lat.. masakra, źle się to czyta :/
0
Właśnie że taki gracz jak Dembele powinien wyjść w podstawie z Romą.
1
Barca nie miała nic w tym spotkaniu do powiedzenia, Roma zasłużenie awansowała, po protu zmiażdżyli naszych.
1
Tak to jest, mając do dyspozycji Thomasa i Mine, to Valverde mimo tego ciągle stawia na Pique, to jest wkurzające, i nie tylko w tej formacji. Taka sama sytuacja tyczy się Dembele, żeby w LM przesiedzieć praktycznie dwa spotkania na ławce, to jest kpina. Ewidentnie zespół zajechany.
3
Najgorzej boli to, że nasi mieli 4-1 a mimo to pozwolili sobie roztrwonić taką przewagę..
31
Taki artykuł po odpadnięciu z LM? No nieźle. Czyli sędziowie nie pomogli Barcelonie z tego wynika.
3
I tyle wychodzą te starania Messiego, jego ważne bramki, teraz już Barcy nie ma w LM.
4
To po co sprowadzają takie "panienki" za ponad 100 baniek?
1
Najgorsze to brak wcześniejszych zmian, przypomniał mi się Enrique... Dembele ponownie cały mecz na ławie, dostał ochłapy, nie wiem po co on został w ogóle sprowadzony, a już dawno po kontuzji.
9
A trafią na Real i się zakończy...
1
Teraz na pewno Iniesta odejdzie.
6
Drużyna przegrywa 2-0 zero zmian, przegrywamy 3-0 i nagle wszystkie, masakra jakaś, Dembele przesiedział cały mecz praktycznie ława..
3
I jak tu się teraz cieszyć z sytuacji w Lidze ehh. tak bardzo liczyłem że nasi wygrają LM a tak to pewnie Real 3 raz z rzędu...
0
To teraz pewne że Iniesta odejdzie.
0
Nie wierzę w to co zrobili, po prostu nie wierzę, Co za frajerstwo.
4
Mieć 4-1 i tak sfrajerzyć.
1
Frajerstwo roku!!!!!!!!!!!!!!!
1
Żegnaj LM..............
0
Zmiana, niesamowite. Gomes...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Niezłe jaja, 75 min i bez zmian.
0
70 minuta i zero zmian, niczym za Enrique!!
4
Nie wiem po co sprowadzony został Dembele, skoro w takich rozgrywkach jak LM 2 mecz z rzędu grzeje ławę.
0
A Dembele nadal ława, jak mnie to wkurza...
1
Jeszcze nasi odpadną.. co za padaka.
0
Karny, masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
City 1-1 więc odpadają już na pewno ;)