Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Co do defensywy, to widać tutaj także brak Busiego który rozbija ataki rywali.. Oby w środę wszystko wróciło to normy.
4
Nadal niepokonani :) Ale się nam udało, to jest właśnie piłka nożna, do ostatniej minuty może się wszystko zmienić :)
1
Coś pięknego!!!!!!!!!!!
0
Leooooooooooooooooooooooooooooo!!!
0
Suarez!!! Jest kontaktowa!!!
5
Szkoda Ter Stegena, miał prowadzenie w Zamora..
4
Ta obrona nie ma nic wspólnego z tą, która była tak zachwalana przez ponad połowę sezonu.
0
Dobra wchodzi Leoś.
0
A Ci już świętowali gola z Sevilli :D
0
Ale mamy fart..........
0
Ale obrazek z Leo w tle na rozgrzewce...
0
Tak to jest bez Leo i Busiego.
1
Zajebiście, nie ma co!
1
Kurde!!!
0
Ja pierdziele.........
0
Haha jaka beka :D
1
Messi ziewa czyli wieje nudą :D
3
Mamma mia :D hahahaha
0
Ale zajebisty skład :) Vamoooos Barca po 3 pkt!
4
Skład Mundo super, na drugą połowę wpuścić Leo :)
0
A napisałem żeby go nie sprzedawali? Pokaż mi to. Mi chodzi oto, że skoro ustalili iż gdy gdy Inter zakwalifikuje się do LM to muszą go obowiązkowo wykupić za 35 mln, więc nie wiem skąd im się nagle taka odmiana zrobiła. Niech dają 35 i będzie dobrze.
0
Umtiti to genialny obrońca, ale żeby po 2 sezonach oczekiwać tyle ile zarabia np. Iniesta? Trochę za grubo. Oby jakoś go przekonali do pozostania.
0
Żeby przegrać aż 6:1.. masakra.
0
Jak widać ludzie na tej stronie się znają :D
0
Jeszcze za pół darmo niech oddadzą.. A za 2 lata cena wzrośnie trzykrotnie, jak z Thiago..
0
Bardzo dobra decyzja, Busi jest nam potrzebny w pełni zdrów na LM, w Lidze mamy bezpieczną przewagę.
0
Pytanie czy koledzy mu w tym wystarczająco pomogą..
9
To już wolałbym aby Dembele grał na stałe w pierwszym składzie, nie że tylko zmiennik..
10
Oby to nie była prawda że odejdzie, kurde ja rozumiem, ogromna kasa dla nich ważna, ale nie zarabia też mało w porównaniu do zwykłego "szarego" człowieka.. Ma pewne miejsce w składzie, gra w najlepszym klubie, co sezon jest walka o najwyższe trofea, a tu rozchodzi się o pieniądze..
2
Pique powinien otrzymać to miano, zasłużył na to przez te wszystkie lata. Ale wybór Chorwata też byłby dobrym ruchem.