Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest w tym coś racji co napisałeś, ale ja osobiście żałuję że Dembele nie dostał żadnych minut dziś.
0
Masz rację że inwestycja na lata, ale przy wyniku 3-0 mógł przecież go wpuścić na końcowe 20 minut chociaż, a tak przesiedział cały mecz na ławce choć wynik na tablicy był już bardzo korzystny. Cóż, Valverde wie najlepiej co ma robić, trzeba mu zaufać.
0
Owszem, Semedo rozegrał bardzo dobry mecz i liczę że zacznie otrzymywać więcej szans.
0
Sam trener chciał by go sprowadzono, w dodatku za ponad 100 baniek, a Ty piszesz że on widzi że jest zbędny.
4
Nie wierzę w to co czytam.
0
Dobrze, ale Dembele nie kosztował 20 mln by siedzieć na ławce...
1
To po co klub wydawał na niego tyle kasy? By będąc zdrów siedział na ławie? Nie rozumiem tego, powinien się ogrywać, tym bardziej że połowę sezonu stracił.
9
Najgorsze? Mimo dobrego wyniku brak Dembele.
6
I tak ma być, a podwyżkę tak czy inaczej na pewno otrzyma.
0
Koniec ;) Dobry wynik przed rewanżem. VeB! :)
1
Potrzebował tego gola :)
1
Luisitoooo w końcu!!!! :)
0
I nie będzie Dembele, kabaret...
0
Kurde Roma gol....
0
Pięknie teraz Mats się zrehabilitował.
0
Co tooooo byłoooo masakra...
0
Właśnie to źle... 3-0 powinien wejść, musi się ogrywać.
0
Czemu Dembele nie wchodzi ehh :/
0
Pique gooool 3:0 :)
0
Jednak samobój haha już drugi :d
0
Umtiti gooool :d
0
Co ten Liverpool robi z City, tego się nie spodziewałem...
0
Piękna bramka :d
0
Goooool Samobój :d
1
Ile balonów haha
0
Kurde, słupek...
0
OK, Ty masz swoje zdanie na ten temat, ja swoje i niech tak zostanie. Pozdro.
1
Roberto w pomocy, zajebiście :) Vamos Barca!!
0
To klub ustala ile może dać zawodnikowi a nie ja, mogę sobie tylko popisać co o tym sądzę, wolno mi. Wiadomo bardzo dobrze że Barca nie jest w stanie zaproponować Francuzowi tyle ile on oczekuje, więc napisałem że 7 mln to byłaby dobra opcja bo to i tak spora podwyżka, na jeszcze lepszy kontrakt przyszedłby czas.
0
To ile dał taki Iniesta dla Barcy a ile Umtiti, dla mnie nie ma w ogóle porównania.