0

Jest w tym coś racji co napisałeś, ale ja osobiście żałuję że Dembele nie dostał żadnych minut dziś.

0

Masz rację że inwestycja na lata, ale przy wyniku 3-0 mógł przecież go wpuścić na końcowe 20 minut chociaż, a tak przesiedział cały mecz na ławce choć wynik na tablicy był już bardzo korzystny. Cóż, Valverde wie najlepiej co ma robić, trzeba mu zaufać.

0

Owszem, Semedo rozegrał bardzo dobry mecz i liczę że zacznie otrzymywać więcej szans.

0

Sam trener chciał by go sprowadzono, w dodatku za ponad 100 baniek, a Ty piszesz że on widzi że jest zbędny.

4

Nie wierzę w to co czytam.

0

Dobrze, ale Dembele nie kosztował 20 mln by siedzieć na ławce...

1

To po co klub wydawał na niego tyle kasy? By będąc zdrów siedział na ławie? Nie rozumiem tego, powinien się ogrywać, tym bardziej że połowę sezonu stracił.

9

Najgorsze? Mimo dobrego wyniku brak Dembele.

6

I tak ma być, a podwyżkę tak czy inaczej na pewno otrzyma.

0

Koniec ;) Dobry wynik przed rewanżem. VeB! :)

1

Potrzebował tego gola :)

1

Luisitoooo w końcu!!!! :)

0

I nie będzie Dembele, kabaret...

0

Kurde Roma gol....

0

Pięknie teraz Mats się zrehabilitował.

0

Co tooooo byłoooo masakra...

0

Właśnie to źle... 3-0 powinien wejść, musi się ogrywać.

0

Czemu Dembele nie wchodzi ehh :/

0

Pique gooool 3:0 :)

0

Jednak samobój haha już drugi :d

0

Umtiti gooool :d

0

Co ten Liverpool robi z City, tego się nie spodziewałem...

0

Piękna bramka :d

0

Goooool Samobój :d

1

Ile balonów haha

0

Kurde, słupek...

0

OK, Ty masz swoje zdanie na ten temat, ja swoje i niech tak zostanie. Pozdro.

1

Roberto w pomocy, zajebiście :) Vamos Barca!!

0

To klub ustala ile może dać zawodnikowi a nie ja, mogę sobie tylko popisać co o tym sądzę, wolno mi. Wiadomo bardzo dobrze że Barca nie jest w stanie zaproponować Francuzowi tyle ile on oczekuje, więc napisałem że 7 mln to byłaby dobra opcja bo to i tak spora podwyżka, na jeszcze lepszy kontrakt przyszedłby czas.

0

To ile dał taki Iniesta dla Barcy a ile Umtiti, dla mnie nie ma w ogóle porównania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?