0

Semedo za Roberto i na tym się rotacje zakończą.

0

Fajnie byłoby gdyby jednak został, ale to w roli rezerwowego, nasz kapitan ma już swoje lata a poziom gry na boisku jest bardzo wymagający. Uważam że jednak odejdzie, tym bardziej po porażce w LM.

1

Mats!!!!

0

El Pistoleroooooooooooooooo!

0

Suarez ale kiks......

14

Dembele potrzebuje odpoczynku, chłopak zapierdziela za każdym razem jak mało kto.

27

To jest kur... jakiś niesmaczny żart, znowu brak Dembele, no jak tu się nie wkurzać, ja pierdziele. Mogli go wcale nie sprowadzać. Odechciewa się nawet tego oglądać.

0

Taa Rakieta ze złamanym palcem.. Czasem wystarczy poczytać.

0

Jedno spotkanie tylko jakie i w jakich okolicznościach.. mając 4-1 z pierwszego meczu.. No nic, trzeba się z tym pogodzić że znów brak sukcesów w najlepszych rozgrywkach, choć jest ciężko.

0

Barw się nie sprzedaje, za żadną kasę bym tego nie zrobił. Jestem kibicem Barcy od 2006 i tak zostanie na zawsze.

10

Przecież z jego formą spokojnie jeszcze jeden sezon by pograł, ale też uważam że odejdzie..

19

Cała nadzieja w Bayernie Juppa Heynckesa że uda im się wywalić za burtę Real..

1

Bardzo ciekawa historia naszego bramkarza, fajnie takie coś poczytać :)

0

Dokładnie, sam tego nie czaje po co został sprowadzony Dembele skoro chłopak dostaje ogony 5 minut.

0

Aż strach pomyśleć co to będzie jak Leo zakończy karierę w FCB.

0

Słabo skoro nikt inny nie może zagrać tylko Gomes..

19

Ale oceny, ja pierdziele, czegoś takiego jeszcze nie widziałem :D Ale co zrobić, tak było na boisku..

0

Oczywiście że powinien zostać, tylko musi wyciągnąć wnioski. Co z tego że nasza obrona się poprawiła, ale potencjału w ataku w pełni nie wykorzystujemy i to trzeba zmienić..

2

Ciekawe czy to prawda czy wymysły pismaków.. Ale z tymi zmianami to się zgadzam, jak i większość użytkowników podczas trwania spotkania z tego co zauważyłem.

0

Real leci po 3 LM z rządu a my 1 LM na 7 lat, to jest jakaś masakra. Nigdy nie oglądam spotkań Realu, tyle te co z Barcą, a jak już włączę bo rywal ma szansę na sukces, to Real i tak w końcówce wciśnie..

1

A mogło być tak pięknie z Juve.. eh jak zawsze Real na swoje wychodzi :/

6

Pierdzielić taką LM.

0

hahahahhaha bekaaaaaaaaaaaaaa

2

Wow co Juve robi :D Oby awansowali, my mielibyśmy Ligę a Real nic :D Ale jeszcze daleka droga.

1

Powiedział prawdę w sumie..

0

Messi jedna LM na 7 lat.. masakra, źle się to czyta :/

0

Właśnie że taki gracz jak Dembele powinien wyjść w podstawie z Romą.

1

Barca nie miała nic w tym spotkaniu do powiedzenia, Roma zasłużenie awansowała, po protu zmiażdżyli naszych.

1

Tak to jest, mając do dyspozycji Thomasa i Mine, to Valverde mimo tego ciągle stawia na Pique, to jest wkurzające, i nie tylko w tej formacji. Taka sama sytuacja tyczy się Dembele, żeby w LM przesiedzieć praktycznie dwa spotkania na ławce, to jest kpina. Ewidentnie zespół zajechany.

3

Najgorzej boli to, że nasi mieli 4-1 a mimo to pozwolili sobie roztrwonić taką przewagę..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?