Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Ta skromność zaprowadzi go daleko. Już jestem ciekaw jak poradzi sobie w naszej ukochanej drużynie.
0
Szkoda że Sergi nie został powołany, w Barcelonie taką robotę odwala na boisku :/
1
Jeśli Andres zdecyduje się odejść po tym sezonie, to nie zostaje nic innego, jak uszanować jego decyzje i podziękować mu za to co zrobił dla tego klubu przez całą karierę.
0
Heh dobre, dobre :D
6
Totalną głupota byłoby pozbywanie się Miny, on nawet nie ma okazji na zaprezentowanie swoich umiejętności..
4
A Ronaldo nadal swoje, ale niech sobie tak uważa :D
0
Bardzo bym chciał aby Kapitan został, ale czuję że odejdzie.. wie że jest Coutinho, ewentualne przyjście Griezmanna też może wszystko zmienić, Leo cofnie się do pomocy a tam zostaje miejsce dla Busiego i Rakiety. Jeszcze w dodatku do Barcy ma dołączyć Arthur, a dla samego Andresa finansowo ta oferta jest na pewno bardzo korzystna. Oby jednak było inaczej.
1
Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na jego transfer za tak "promocyjną" cenę :)
0
Takie wiadomości są świetne :) Oby w pełni był gotów na Rome.
0
"Ambitny projekt" :D Już pokazali ile za kasę można mieć :D
0
Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Leo by w końcu udało mu się zdobyć ten upragniony tytuł, którego nie ma w swojej kolekcji.
3
Latający Umtiti :D
0
Zawzięty to on jest, ale pytanie czy wyjdzie mu to na dobre? Jak ma być bez gry to lepiej dla niego by odszedł.
4
Zdecydowanie powinien otrzymywać więcej szans. Jak można uważać że gra wystarczająco często?
4
I co z tego że Ronaldo traci do Leo tylko 3 bramki? Równie dobrze to Leo może w kolejnym meczu strzelić 3-4, Ronaldo nic i znowu mu odjedzie :) Niech sobie zgarnia to Pichichi, bo widać że to dla nich coś bardzo ważnego :D A Ja wierzę że i tak na koniec Leo będzie górą :)
0
Po czasie, ale Coutinho ;P
1
Zajebiście że Mats objął prowadzenie w klasyfikacji Zamora, zasłużył :) Oby tylko tak do końca :) A przy okazji mamy kolejne 3 pkt przewagi nad Atletico :)
0
Jest spokojne zwycięstwo, 3 pkt zdobyte :) VeB! :)
1
To Leo z wolnego teraz :)
1
Pięknie Dembele :)
1
Leoooooooooooooooo gooooooooooool ;)
1
Masakra że to nie wpadło...
0
Był spalony Alby przy bramce.
0
Umtiti żółta, żal...
0
Ale byłaby brama...
0
Pacoooooooooooooooooo :)
2
Zajebisty składzik, tym bardziej że Cou i Dembele od początku :) Lecimy po 3 pkt. Vamoooos Barca! :)
0
Skład Mundo i jazda z nimi.
1
Poziom Ligi za słaby dla Neymara? To nie wiedział o tym? A no tak, kasa i bycie lepszym od Leo. To pierwsze może i osiągnął, ale o drugim niech zapomni.
23
Z niecierpliwością czekam na ten wywiad, bo nie dość że są one rzadko, to jak już jest czyta się go świetnie :)