0

Pacoooooooooooooooooo :)

2

Zajebisty składzik, tym bardziej że Cou i Dembele od początku :) Lecimy po 3 pkt. Vamoooos Barca! :)

0

Skład Mundo i jazda z nimi.

1

Poziom Ligi za słaby dla Neymara? To nie wiedział o tym? A no tak, kasa i bycie lepszym od Leo. To pierwsze może i osiągnął, ale o drugim niech zapomni.

23

Z niecierpliwością czekam na ten wywiad, bo nie dość że są one rzadko, to jak już jest czyta się go świetnie :)

0

Coś pięknego, spełniło się to co tak wiele osób chciało, w tym i Ja :) Ciekawe czy Juve znajdzie sposób na Real :)

0

Kurde, akurat musiało trafić na tak ważne mecze.. :/

1

Oczywiście że chciałbym aby nasi trafili na Rome.

2

Leoś na każdej okładce, coś pięknego ;)

0

Raz na 50 lat? No chyba nie bardzo :) Messi jest tylko jeden i nie sądzę by był ktoś jeszcze taki :)

4

Mieć Messiego w drużynie to prawdziwy przywilej :)

0

100 :)

3

Ten człowiek jest niesamowity, jeszcze kilka sezonów gry przed nim i to doskonała okazja by polepszyć swój dorobek bramkowy w tych prestiżowych rozgrywkach.

0

Miejmy nadzieję że w końcu mu to pomoże, choć długo to wszystko trwa.. Zbytnio się na jego nagły wystrzał formy nie nastawiam.

25

Kurde, oby to nic poważnego, strata Busiego w tak ważnej części sezonu byłaby ogromnym ciosem.

5

Brawo dla niego :) Oby od teraz z każdym kolejnym meczem było więcej bramek :)

35

Chciałbym aby Real trafił na City, myślę że Pep by znalazł na nich sposób. A nam Rome.

7

To był piękny wieczór z ukochaną Barcą :) VeB!

6

Piękne zachowanie kibiców :) Pedro, Pedro na trybunach :)

0

Messi gol numer 100 :)

1

Mamy to :) Teraz Chelsea już nic nie ugra :)

0

Leooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!

0

Chelsea groźnie od początku drugiej połowy.

1

Ale mamy teraz szczęście...

0

Pięknie Mats.

1

Leo jaką robotę wykonał w tej akcji! :)

1

Dembele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ależ kapitalny początek! :)

0

Leooooooooooooooooooooooo!!!!

0

Jak to dobrze że jest transmisja na TVP online, w końcu nie trzeba szukać linku i się denerwować że zacina :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?