0

Słaby net to 1 GB?

0

Ja pierdziele! 10 min meczu a ja nawet minuty nie obejrzałem, wszędzie tnie i w dodatku opóźnienie minutowe :/

0

Dokładnie, dziś zobaczymy Luisa takiego jakiego znamy.

7

W drugiej połowie Dembele :) Po 3 pkt. Vamoooos Barca!

0

Aż oczy bolą gdy się patrzy na takie oceny..

0

Gdyby Pique został prezydentem w tym wieku, to byłby chyba już nim do końca :D

0

Messi głównym zagrożeniem dla Atletico :) To nie będzie łatwy mecz..

0

W końcu skończy się (mam nadzieję) ta patologia sędziowska.

0

Wszystko fajnie, ale gdzie Valverde pomieści te wszystkie gwiazdy?

1

Dokładnie, teraz 3 pkt najważniejsze z Atletico.

0

Takie sędziowanie to o du** rozbić.

4

Z Atletico musimy wygrać, bo jak nie to będą jajca jeszcze..

4

Jak może taki Lahoz pracować jako sędzia w tak renomowanej lidze??

15

Ten remis to kompromitacja na własne życzenie.

0

I lipa, zremisujemy to.

0

Helena, mam zawał!!!!!!!!

0

Bez jaj, chyba ten mecz wygramy? Strata punktów tutaj byłaby czymś niezwykłym.

0

Jakim cudem tam był karny, nie pojmuję tego nadal.

9

Aż mnie ręka świerzbi jak widzę tego Lahoza.

0

I weź tu te mecze oglądaj, żeby się tylko wku... na sędziego.

52

Ręki bramkarza nie widział a tu karnego zobaczył co za typ!!!!!!!!

5

Karny hahahahahaha!!

3

Jak można być tak ślepym i nie zauważyć takiego czegoś? Tylko Lahoz tak potrafi.

0

Czerwona za takie coś!!

4

Hahahah żal!!!

0

Król rzutów wolnych! ;)

0

Leooooooooooooooooooo!!!

2

Brak Dembele i Coutinho? Suarez w wyjściowej? Valverde chyba serio chce by Suarez pauzował z Atletico.

3

Szacun dla młodego, narażał życie dla innych.

0

Oby tak było...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?