Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słaby net to 1 GB?
0
Ja pierdziele! 10 min meczu a ja nawet minuty nie obejrzałem, wszędzie tnie i w dodatku opóźnienie minutowe :/
0
Dokładnie, dziś zobaczymy Luisa takiego jakiego znamy.
7
W drugiej połowie Dembele :) Po 3 pkt. Vamoooos Barca!
0
Aż oczy bolą gdy się patrzy na takie oceny..
0
Gdyby Pique został prezydentem w tym wieku, to byłby chyba już nim do końca :D
0
Messi głównym zagrożeniem dla Atletico :) To nie będzie łatwy mecz..
0
W końcu skończy się (mam nadzieję) ta patologia sędziowska.
0
Wszystko fajnie, ale gdzie Valverde pomieści te wszystkie gwiazdy?
1
Dokładnie, teraz 3 pkt najważniejsze z Atletico.
0
Takie sędziowanie to o du** rozbić.
4
Z Atletico musimy wygrać, bo jak nie to będą jajca jeszcze..
4
Jak może taki Lahoz pracować jako sędzia w tak renomowanej lidze??
15
Ten remis to kompromitacja na własne życzenie.
0
I lipa, zremisujemy to.
0
Helena, mam zawał!!!!!!!!
0
Bez jaj, chyba ten mecz wygramy? Strata punktów tutaj byłaby czymś niezwykłym.
0
Jakim cudem tam był karny, nie pojmuję tego nadal.
9
Aż mnie ręka świerzbi jak widzę tego Lahoza.
0
I weź tu te mecze oglądaj, żeby się tylko wku... na sędziego.
52
Ręki bramkarza nie widział a tu karnego zobaczył co za typ!!!!!!!!
5
Karny hahahahahaha!!
3
Jak można być tak ślepym i nie zauważyć takiego czegoś? Tylko Lahoz tak potrafi.
0
Czerwona za takie coś!!
4
Hahahah żal!!!
0
Król rzutów wolnych! ;)
0
Leooooooooooooooooooo!!!
2
Brak Dembele i Coutinho? Suarez w wyjściowej? Valverde chyba serio chce by Suarez pauzował z Atletico.
3
Szacun dla młodego, narażał życie dla innych.
0
Oby tak było...