Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Życzę udanego wieczorku w klimacie LM z naszą kochaną Barcą :)
9
Uff nie ma Gomesa, to świetna wiadomość. Oby naszym udało się osiągnąć jak najlepszy wynik przed rewanżem na Camp Nou. Vamos Barca!
0
Oby to był dobry ruch ze strony klubu.
3
Paulinho na ten moment to najlepszy wybór.
0
Heh taki wywiad tuż przed spotkaniem z Chelsea, no nieźle.
1
Eibar nawet w 10 grał dobrze, nie że tylko do czasu gdy dostali czerwo. A że stracili gola to już inna sprawa.
2
3 pkt zdobyte. Teraz czas na LM. VeB!
20
Barca kontrolowała mecz, dobre.
0
Albaaaaaaaaaaaaaaa! W końcu!
9
Nie no to jest masakra jakaś.
0
Fajnie że wiesz lepiej od Valverde co myśli.
5
Dembele gracz za ponad 100 baniek siedzi na ławie a wchodzi Vidal, kiedy więc Dembele ma dostawać minuty? Eibar w 10 więc jego wejście byłoby dobrym posunięciem.
0
A Dembele??? Powinien się ogrywać na Chelsea.
0
Eibar większe posiadanie piłki ;P
14
Jaki szał hahaha :D
0
Czerwona ;P
8
Coutinho i Dembele powinni wejść.
0
Ale Paulinho słabo...
2
Spalony? hahahahahaha
1
Messi słupek a jak ;p
0
El Pistoleroooooooooooooooooooooo!!!
0
Kurde!!!!
0
A tak liczyłem na Coutinho od początku... Vamos po 3 pkt!
2
Aż mnie ciarki przechodzą gdy to czytam i przypominam sobie tego gola :)
2
Tylko niech uda się to wprowadzić w życie.
0
Kurde, Andres jest w bardzo dobrej formie i uważam że na kolejny sezon powinien jeszcze zostać. Z drugiej strony taka ogromna kasa dla piłkarza kusi na pewno.
1
Nigdy nie oglądam spotkań Realu oprócz tych z Barcą, myślę sobie wczoraj obejrzę z ciekawości co PSG będzie w stanie zrobić szczególnie że mają z przodu Mbappe i Neymara, ale to był ostatni mecz który obejrzałem :) Wciry z Barcą niczego ich nie nauczyły, a Emery zapewniał ostatnio że wyciągnęli wnioski :) Ale widać że Real na LM to jest bardzo zmotywowany.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Liczyłem na więcej po PSG i ich ataku ale się przeliczyłem ;P
0
Ciekawe jak się czuje po tym meczu Neymar :))