1

Życzę udanego wieczorku w klimacie LM z naszą kochaną Barcą :)

9

Uff nie ma Gomesa, to świetna wiadomość. Oby naszym udało się osiągnąć jak najlepszy wynik przed rewanżem na Camp Nou. Vamos Barca!

0

Oby to był dobry ruch ze strony klubu.

3

Paulinho na ten moment to najlepszy wybór.

0

Heh taki wywiad tuż przed spotkaniem z Chelsea, no nieźle.

1

Eibar nawet w 10 grał dobrze, nie że tylko do czasu gdy dostali czerwo. A że stracili gola to już inna sprawa.

2

3 pkt zdobyte. Teraz czas na LM. VeB!

20

Barca kontrolowała mecz, dobre.

0

Albaaaaaaaaaaaaaaa! W końcu!

9

Nie no to jest masakra jakaś.

0

Fajnie że wiesz lepiej od Valverde co myśli.

5

Dembele gracz za ponad 100 baniek siedzi na ławie a wchodzi Vidal, kiedy więc Dembele ma dostawać minuty? Eibar w 10 więc jego wejście byłoby dobrym posunięciem.

0

A Dembele??? Powinien się ogrywać na Chelsea.

0

Eibar większe posiadanie piłki ;P

14

Jaki szał hahaha :D

0

Czerwona ;P

8

Coutinho i Dembele powinni wejść.

0

Ale Paulinho słabo...

2

Spalony? hahahahahaha

1

Messi słupek a jak ;p

0

El Pistoleroooooooooooooooooooooo!!!

0

Kurde!!!!

0

A tak liczyłem na Coutinho od początku... Vamos po 3 pkt!

2

Aż mnie ciarki przechodzą gdy to czytam i przypominam sobie tego gola :)

2

Tylko niech uda się to wprowadzić w życie.

0

Kurde, Andres jest w bardzo dobrej formie i uważam że na kolejny sezon powinien jeszcze zostać. Z drugiej strony taka ogromna kasa dla piłkarza kusi na pewno.

1

Nigdy nie oglądam spotkań Realu oprócz tych z Barcą, myślę sobie wczoraj obejrzę z ciekawości co PSG będzie w stanie zrobić szczególnie że mają z przodu Mbappe i Neymara, ale to był ostatni mecz który obejrzałem :) Wciry z Barcą niczego ich nie nauczyły, a Emery zapewniał ostatnio że wyciągnęli wnioski :) Ale widać że Real na LM to jest bardzo zmotywowany.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Liczyłem na więcej po PSG i ich ataku ale się przeliczyłem ;P

0

Ciekawe jak się czuje po tym meczu Neymar :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?