Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A no właśnie, pisałem o tym wczoraj podczas meczu, za dużo było Wszystkich z przodu i się blokowali tylko. Taki chaos po prostu.
9
Coutinho zupełnie na tej pozycji nie pasował, w ostatnim meczu wyglądało to dużo lepiej.
0
Raz sędzia daje, innym razem zabiera.. To już normalne w Hiszpanii.
3
Niby takie Alaves a napsuło dziś krwi. Dobrze że ostatecznie wygraliśmy. VeB!
0
Uuu ale dostał kopa od Suareza w czułe miejsce :D
0
Leo z Luisem znowu po bramce :D
0
Tak jest Leoooooooo goooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
To teraz szansa dla Messiego.
12
Czemu on nie podał..
1
El Pistoleroooooooooooooooooo!! Iniesta piękna akcja.
2
Valverde rządzi, ale według mnie zawalił ze zmianą Coutinho, dużo więcej Brazylijczyk pokazał ostatnio gdy grał na swojej nominalnej pozycji.
0
Coutinho by się bardziej przydał na taką końcówkę meczu gdy trzeba wszystkie siły rzucić na atak, Iniesta ma już swoje lata.
9
Coutinho?? Czemu nie Iniesta??
0
Ja pierdziele.. czy to aby na pewno nasza obrona?!
0
Dobra zmiany.
0
Spokojnie, w drugiej ich nasi pogonią.
0
Ale szkoda tej akcji :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Za dużo mamy ofensywnych graczy i to się gryzie póki co :D A jeszcze nie ma tutaj Dembele.. i Alby który robi wjazdy w pole karne :D
0
Leo się za to zemści.
1
Za dużo Wszystkich z przodu a tyły pozostawione.
0
O masakra.........
0
Ale mamy szczęście, ale poszła kontra...
0
Coutinho i Andres od pierwszej minuty, oj będzie się działo :) W drugiej połowie niech wejdzie jeszcze Mina na końcowe minuty :) Vamos Barca po 3 pkt!
2
Ciekawe jaką niespodziankę Leo dla nas szykuje :D
1
Te cieszynki Ronaldo po karnych... aa szkoda strzępić ryja :) W sumie tylko karne mu pozostało strzelać i poprawiać dorobek bramkowy.
0
Oj chciałbym skład Mundo :)
0
Właśnie że najbardziej mi było przydatne do informacji o Barcelonie i Messenger ;)
7
Pique powinien otrzymać to miano, na ten moment nie ma lepszej opcji. Chyba że im się nasunie Rakitić ale w co wątpię.
0
Tylko pytanie czy jest sens, jeśli napisali jasno i wyraźnie ta decyzja jest ostateczna ;) Najchętniej to bym sobie nowe założył, ale czytałem przypadek jednego gościa co założył nowe, ledwo 50 znajomych dodał i ban ;P A drugi że musiał prosić o specjalną zgodę na założenie nowego konta :D