0

A no właśnie, pisałem o tym wczoraj podczas meczu, za dużo było Wszystkich z przodu i się blokowali tylko. Taki chaos po prostu.

9

Coutinho zupełnie na tej pozycji nie pasował, w ostatnim meczu wyglądało to dużo lepiej.

0

Raz sędzia daje, innym razem zabiera.. To już normalne w Hiszpanii.

3

Niby takie Alaves a napsuło dziś krwi. Dobrze że ostatecznie wygraliśmy. VeB!

0

Uuu ale dostał kopa od Suareza w czułe miejsce :D

0

Leo z Luisem znowu po bramce :D

0

Tak jest Leoooooooo goooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

To teraz szansa dla Messiego.

12

Czemu on nie podał..

1

El Pistoleroooooooooooooooooo!! Iniesta piękna akcja.

2

Valverde rządzi, ale według mnie zawalił ze zmianą Coutinho, dużo więcej Brazylijczyk pokazał ostatnio gdy grał na swojej nominalnej pozycji.

0

Coutinho by się bardziej przydał na taką końcówkę meczu gdy trzeba wszystkie siły rzucić na atak, Iniesta ma już swoje lata.

9

Coutinho?? Czemu nie Iniesta??

0

Ja pierdziele.. czy to aby na pewno nasza obrona?!

0

Dobra zmiany.

0

Spokojnie, w drugiej ich nasi pogonią.

0

Ale szkoda tej akcji :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Za dużo mamy ofensywnych graczy i to się gryzie póki co :D A jeszcze nie ma tutaj Dembele.. i Alby który robi wjazdy w pole karne :D

0

Leo się za to zemści.

1

Za dużo Wszystkich z przodu a tyły pozostawione.

0

O masakra.........

0

Ale mamy szczęście, ale poszła kontra...

0

Coutinho i Andres od pierwszej minuty, oj będzie się działo :) W drugiej połowie niech wejdzie jeszcze Mina na końcowe minuty :) Vamos Barca po 3 pkt!

2

Ciekawe jaką niespodziankę Leo dla nas szykuje :D

1

Te cieszynki Ronaldo po karnych... aa szkoda strzępić ryja :) W sumie tylko karne mu pozostało strzelać i poprawiać dorobek bramkowy.

0

Oj chciałbym skład Mundo :)

0

Właśnie że najbardziej mi było przydatne do informacji o Barcelonie i Messenger ;)

7

Pique powinien otrzymać to miano, na ten moment nie ma lepszej opcji. Chyba że im się nasunie Rakitić ale w co wątpię.

0

Tylko pytanie czy jest sens, jeśli napisali jasno i wyraźnie ta decyzja jest ostateczna ;) Najchętniej to bym sobie nowe założył, ale czytałem przypadek jednego gościa co założył nowe, ledwo 50 znajomych dodał i ban ;P A drugi że musiał prosić o specjalną zgodę na założenie nowego konta :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?