1

Cóż, jednak jego odejście jest już przesądzone, płakał gdy schodził z boiska a to oznacza tylko jedno.. Wielka szkoda :/

1

I pięknie, mamy to czego chcieliśmy, łącznie z debiutem Cou :) VeB!

17

I nie ma żółtej hahahahaha

0

Szkoda słów na tego Lahoza.

11

Ale Cou spokój w każdej akcji jak na debiut :)

0

Ale to wybronił, kurde byłaby asysta Cou.

0

Ja pierdziele, za takie coś czerwo się należy!!!

0

Ałaaaa :/

1

Ale się cieszę :D

0

Wejdzie Cou tak jest! Wielki debiut! :D

1

Aleix odejdzie a taki Deulofeu zostanie, zajebiście po prostu.

0

Kurde, Aleix płakał, czyli odchodzi ehh :/

0

Coutinho wejdzie zapewne za Andresa ;)

5

Brawo dla Aleixa, świetny występ.

1

Cou rozgrzewka!! :)

1

Piękna pierwsza połowa :) To teraz w drugiej Coutinho za Andresa, może jakieś minuty otrzyma :)

0

Aleix powalczył w tej akcji :)

0

Leooooooooooooo goooooooooooool!! :)

2

Deulofeu OUT Vidal zostaje!

0

Vidal asysta!!!!

0

El Pistolerooooooooooooooooo!!!!!!!

0

O Aleix jest a to niespodzianka, w drugiej liczę na debiut Coutinho :) Vamos Barca po remontade i awans!!!

4

Gdyby teraz Real jeszcze odpadł z PSG co jest jak najbardziej możliwe :D

0

Oj chciałbym aby jutro Cou zadebiutował, chociaż końcowe minuty :)

0

W jakikolwiek? Czyli można się przygotować nawet na łamanie nóg.

0

Człowiek który zawsze walczy do końca na boisku. Oby mu się dobrze wiodło w nowym klubie.

0

Pożegnał się, ale jak Inter się nie zakwalifikuje do LM i nie zeche go wykupić to jeszcze wróci.

21

Okładka Mundo z tym zdjęciem Leo na telefonie jest genialne :D

0

Bo śmieszne, mógł sobie jeszcze selfie walnąć i wrzucić na neta.

0

Debiut Coutinho już z Espanyolem to byłoby coś ekstra :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?