0

Coutinho by się bardziej przydał na taką końcówkę meczu gdy trzeba wszystkie siły rzucić na atak, Iniesta ma już swoje lata.

9

Coutinho?? Czemu nie Iniesta??

0

Ja pierdziele.. czy to aby na pewno nasza obrona?!

0

Dobra zmiany.

0

Spokojnie, w drugiej ich nasi pogonią.

0

Ale szkoda tej akcji :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Za dużo mamy ofensywnych graczy i to się gryzie póki co :D A jeszcze nie ma tutaj Dembele.. i Alby który robi wjazdy w pole karne :D

0

Leo się za to zemści.

1

Za dużo Wszystkich z przodu a tyły pozostawione.

0

O masakra.........

0

Ale mamy szczęście, ale poszła kontra...

0

Coutinho i Andres od pierwszej minuty, oj będzie się działo :) W drugiej połowie niech wejdzie jeszcze Mina na końcowe minuty :) Vamos Barca po 3 pkt!

2

Ciekawe jaką niespodziankę Leo dla nas szykuje :D

1

Te cieszynki Ronaldo po karnych... aa szkoda strzępić ryja :) W sumie tylko karne mu pozostało strzelać i poprawiać dorobek bramkowy.

0

Oj chciałbym skład Mundo :)

0

Właśnie że najbardziej mi było przydatne do informacji o Barcelonie i Messenger ;)

7

Pique powinien otrzymać to miano, na ten moment nie ma lepszej opcji. Chyba że im się nasunie Rakitić ale w co wątpię.

0

Tylko pytanie czy jest sens, jeśli napisali jasno i wyraźnie ta decyzja jest ostateczna ;) Najchętniej to bym sobie nowe założył, ale czytałem przypadek jednego gościa co założył nowe, ledwo 50 znajomych dodał i ban ;P A drugi że musiał prosić o specjalną zgodę na założenie nowego konta :D

0

Heh :D Nie miałem, ale za to w tle był Leo z ostatniego El Clásico :D

0

Raczej nie chodzi o ban na jakiś okres, dostałem jeszcze takie coś jak inni z tego co czytałem na necie bo mieli to samo: Niestety, ze względów bezpieczeństwa nie możemy podać dodatkowych informacji na temat przyczyn zablokowania Twojego konta. Ta decyzja jest ostateczna, dziękujemy za zrozumienie.

Czyli tu chodzi o ban na stałe, tylko że nawet nie wiem za co. Pewnie konta już nie założę.

1

Heh to jest więcej niż żenada :)

1

Jakie denerwujące są te wypożyczenia.. W dodatku bez obowiązkowego wykupu.

0

Dobry żart przy sobocie.

0

Siema, mam pytanie jeszcze odnośnie fb, miał ktoś taki komunikat kiedyś i udało się założyć nowe konto? Czy to oznacza że już nigdy nie można mieć? :D Po 2 latach normalnego użytkowania takie cuś.



Ustaliliśmy, że nie spełniasz warunków korzystania z serwisu Facebook.

0

Nic z tych rzeczy, ciul wie za co ten ban, nie chce mi się do nich pisać a tym bardziej wysyłać im dowodu osobistego.. Najgorsze że wszystko tam było, zdjęcia, wiadomości.. Trzeba nowe założyć ;P

0

Żaden fake, prawdziwe dane, nikomu nie ubliżałem.

0

Ale konto mam od bardzo dawna i nigdy żadnych odpałów nie robiłem, normalnie korzystałem, dodać zdjęcie, poczytać o Barcelonie, pisanie ze znajomymi.

0

Miał ktoś taką sytuację? Dziś jeszcze normalnie korzystałem z fb, dosłownie z 30 min temu, standardowe logowanie i sprawdzenie co i jak, konto już długi czas, teraz chciałem wejść na messneger i mnie wylogowało i wyskoczyło info o ponownym zalogowaniu, wpisałem dane a tu zonk: Konto dezaktywowane
Twoje konto zostało zablokowane. Wtf.. jakim niby cudem jak wszystko normalnie działało.. Co można z tym zrobić? Czy pozostaje zakładanie nowego konta?

0

Cou od początku a Andres w drugiej połowie koło 60-70 minuty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?