Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coutinho by się bardziej przydał na taką końcówkę meczu gdy trzeba wszystkie siły rzucić na atak, Iniesta ma już swoje lata.
9
Coutinho?? Czemu nie Iniesta??
0
Ja pierdziele.. czy to aby na pewno nasza obrona?!
0
Dobra zmiany.
0
Spokojnie, w drugiej ich nasi pogonią.
0
Ale szkoda tej akcji :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Za dużo mamy ofensywnych graczy i to się gryzie póki co :D A jeszcze nie ma tutaj Dembele.. i Alby który robi wjazdy w pole karne :D
0
Leo się za to zemści.
1
Za dużo Wszystkich z przodu a tyły pozostawione.
0
O masakra.........
0
Ale mamy szczęście, ale poszła kontra...
0
Coutinho i Andres od pierwszej minuty, oj będzie się działo :) W drugiej połowie niech wejdzie jeszcze Mina na końcowe minuty :) Vamos Barca po 3 pkt!
2
Ciekawe jaką niespodziankę Leo dla nas szykuje :D
1
Te cieszynki Ronaldo po karnych... aa szkoda strzępić ryja :) W sumie tylko karne mu pozostało strzelać i poprawiać dorobek bramkowy.
0
Oj chciałbym skład Mundo :)
0
Właśnie że najbardziej mi było przydatne do informacji o Barcelonie i Messenger ;)
7
Pique powinien otrzymać to miano, na ten moment nie ma lepszej opcji. Chyba że im się nasunie Rakitić ale w co wątpię.
0
Tylko pytanie czy jest sens, jeśli napisali jasno i wyraźnie ta decyzja jest ostateczna ;) Najchętniej to bym sobie nowe założył, ale czytałem przypadek jednego gościa co założył nowe, ledwo 50 znajomych dodał i ban ;P A drugi że musiał prosić o specjalną zgodę na założenie nowego konta :D
0
Heh :D Nie miałem, ale za to w tle był Leo z ostatniego El Clásico :D
0
Raczej nie chodzi o ban na jakiś okres, dostałem jeszcze takie coś jak inni z tego co czytałem na necie bo mieli to samo: Niestety, ze względów bezpieczeństwa nie możemy podać dodatkowych informacji na temat przyczyn zablokowania Twojego konta. Ta decyzja jest ostateczna, dziękujemy za zrozumienie.
Czyli tu chodzi o ban na stałe, tylko że nawet nie wiem za co. Pewnie konta już nie założę.
1
Heh to jest więcej niż żenada :)
1
Jakie denerwujące są te wypożyczenia.. W dodatku bez obowiązkowego wykupu.
0
Dobry żart przy sobocie.
0
Siema, mam pytanie jeszcze odnośnie fb, miał ktoś taki komunikat kiedyś i udało się założyć nowe konto? Czy to oznacza że już nigdy nie można mieć? :D Po 2 latach normalnego użytkowania takie cuś.
Ustaliliśmy, że nie spełniasz warunków korzystania z serwisu Facebook.
0
Nic z tych rzeczy, ciul wie za co ten ban, nie chce mi się do nich pisać a tym bardziej wysyłać im dowodu osobistego.. Najgorsze że wszystko tam było, zdjęcia, wiadomości.. Trzeba nowe założyć ;P
0
Żaden fake, prawdziwe dane, nikomu nie ubliżałem.
0
Ale konto mam od bardzo dawna i nigdy żadnych odpałów nie robiłem, normalnie korzystałem, dodać zdjęcie, poczytać o Barcelonie, pisanie ze znajomymi.
0
Miał ktoś taką sytuację? Dziś jeszcze normalnie korzystałem z fb, dosłownie z 30 min temu, standardowe logowanie i sprawdzenie co i jak, konto już długi czas, teraz chciałem wejść na messneger i mnie wylogowało i wyskoczyło info o ponownym zalogowaniu, wpisałem dane a tu zonk: Konto dezaktywowane
Twoje konto zostało zablokowane. Wtf.. jakim niby cudem jak wszystko normalnie działało.. Co można z tym zrobić? Czy pozostaje zakładanie nowego konta?
0
Cou od początku a Andres w drugiej połowie koło 60-70 minuty.