Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale gwizdy na hymn :D
1
Dembele od początku? Super, tak bardzo chciałem by zagrał w pierwszym składzie :) Vamos Barca po awans!
9
Chciałbym Dembele od początku, jest już zdrów więc fajnie gdyby Valverde na niego postawił.
0
Dzięki za miłe słowa! ;) Nie każdy tutaj lubi moje wypowiedzi, ale mnie to zupełnie nie rusza, piszę to co mi myśl nasunie, jak komuś nie pasuje nie musi tego czytać :)
0
Neymar pewnie żałuje że Coutinho dołączył do Barcy, teraz zapewne chciałby grać razem z nim.
3
To byłoby bez sensu gdyby musiał odejść właśnie on, to po co został sprowadzony? Sądziłem że Yerry będzie otrzymywał więcej minut..
0
Paulinho bez formy i jest wyczerpany, lepiej za niego postawić właśnie na Dembele.
0
Niezłe cyrki dzieją się w tej Grecji, z pistoletem na boisku? No nieźle..
6
Najlepiej to 4-3-3 Luisito na szpicy a Dembele i Coutinho skrzydła :)
0
Ciężko będzie bez Leo coś czuję.. Zespoły w takiej sytuacji jak Malaga nie mają już nic do stracenia.. Ale wierzę w naszych, dadzą radę :)
2
Uważam że Dembele brakuje tego pierwszego gola do odblokowania się i zrucenia tej presji, za bardzo chce zdobyć bramkę.. ale co tu mu się dziwić. Oby to nastąpiło jak najszybciej. Ko wie może jutro?
0
Tylko ciekawe o jakiej kwocie myślą.
0
Zachciało mu się Paryża i wielkiej kasy to teraz ma, z Barca grałby nadal w LM a tu już niestety kolejny raz się ośmieszyli, szkoda że tyle kasy w ten klub pompują, ale wiadomo nie od dziś że kasa to nie wszystko. Paryż to idealna nauczka dla niego.
20
Nie dla Neymara, jego okres w FCB się zakończył. I co z tego że ktoś może opłacić 700 mln za Messiego, on powie że nie chce odchodzić i tyle w temacie.
1
To był piękny wieczór :)
3
Ja tam wierzę że dokona tego :)
0
Paulinho jest wyczerpany, on musi odpocząć by wróciła mu forma z początku sezonu..
0
Heh w Madrycie już ból i szukają nieprawidłowości, żenada :)
2
Cóż, każdy kibic ma prawo wyrazić swoją opinię o danym zawodniku..
0
Oby szybko wrócił do zdrowia, nasz kapitan jest bardzo potrzebny na boisku.
3
Tak jest! Odnosimy bardzo kluczowe zwycięstwo :) VeB! :)
0
I po co to było dawać tyle mln za Dembele? żeby grzał ławkę?
0
Dembele mógłby już wejść...
0
Iniesta zmiana :/
1
Bramka numer 600 stała się faktem!
0
To jest mistrz wolnych! :)
0
Leoooooooooooooooooooooooooo!!!
0
Tu akurat spalonego nie było.
0
Słaby net to 1 GB?
0
Ja pierdziele! 10 min meczu a ja nawet minuty nie obejrzałem, wszędzie tnie i w dodatku opóźnienie minutowe :/