0

Ale gwizdy na hymn :D

1

Dembele od początku? Super, tak bardzo chciałem by zagrał w pierwszym składzie :) Vamos Barca po awans!

9

Chciałbym Dembele od początku, jest już zdrów więc fajnie gdyby Valverde na niego postawił.

0

Dzięki za miłe słowa! ;) Nie każdy tutaj lubi moje wypowiedzi, ale mnie to zupełnie nie rusza, piszę to co mi myśl nasunie, jak komuś nie pasuje nie musi tego czytać :)

0

Neymar pewnie żałuje że Coutinho dołączył do Barcy, teraz zapewne chciałby grać razem z nim.

3

To byłoby bez sensu gdyby musiał odejść właśnie on, to po co został sprowadzony? Sądziłem że Yerry będzie otrzymywał więcej minut..

0

Paulinho bez formy i jest wyczerpany, lepiej za niego postawić właśnie na Dembele.

0

Niezłe cyrki dzieją się w tej Grecji, z pistoletem na boisku? No nieźle..

6

Najlepiej to 4-3-3 Luisito na szpicy a Dembele i Coutinho skrzydła :)

0

Ciężko będzie bez Leo coś czuję.. Zespoły w takiej sytuacji jak Malaga nie mają już nic do stracenia.. Ale wierzę w naszych, dadzą radę :)

2

Uważam że Dembele brakuje tego pierwszego gola do odblokowania się i zrucenia tej presji, za bardzo chce zdobyć bramkę.. ale co tu mu się dziwić. Oby to nastąpiło jak najszybciej. Ko wie może jutro?

0

Tylko ciekawe o jakiej kwocie myślą.

0

Zachciało mu się Paryża i wielkiej kasy to teraz ma, z Barca grałby nadal w LM a tu już niestety kolejny raz się ośmieszyli, szkoda że tyle kasy w ten klub pompują, ale wiadomo nie od dziś że kasa to nie wszystko. Paryż to idealna nauczka dla niego.

20

Nie dla Neymara, jego okres w FCB się zakończył. I co z tego że ktoś może opłacić 700 mln za Messiego, on powie że nie chce odchodzić i tyle w temacie.

1

To był piękny wieczór :)

3

Ja tam wierzę że dokona tego :)

0

Paulinho jest wyczerpany, on musi odpocząć by wróciła mu forma z początku sezonu..

0

Heh w Madrycie już ból i szukają nieprawidłowości, żenada :)

2

Cóż, każdy kibic ma prawo wyrazić swoją opinię o danym zawodniku..

0

Oby szybko wrócił do zdrowia, nasz kapitan jest bardzo potrzebny na boisku.

3

Tak jest! Odnosimy bardzo kluczowe zwycięstwo :) VeB! :)

0

I po co to było dawać tyle mln za Dembele? żeby grzał ławkę?

0

Dembele mógłby już wejść...

0

Iniesta zmiana :/

1

Bramka numer 600 stała się faktem!

0

To jest mistrz wolnych! :)

0

Leoooooooooooooooooooooooooo!!!

0

Tu akurat spalonego nie było.

0

Słaby net to 1 GB?

0

Ja pierdziele! 10 min meczu a ja nawet minuty nie obejrzałem, wszędzie tnie i w dodatku opóźnienie minutowe :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?