0

Suarez :) Dembele asysta!!! :)

0

Co jak co, ale szkoda że Coutinho nie może pomóc drużynie w LM..

0

Bez przesady, nie uważam się za taktyka lepszego od Valverde, ale na Girone Mina Lub Vermaelen by w zupełności wystarczyli. Lepiej ryzykować zdrowiem Pique przed LM i dalszą najważniejszą częścią sezonu..

0

To co Leo hat-trick? :P

0

Tak w ogóle to Manitka :D

0

Ale on ma te strzały zza pola karnego!!

0

Coutinhooooooooooooooo co strzelił!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Nareszcie zmiana, ale tak w ogóle to Pique powinien odpoczywać całe spotkanie.

1

A Cou był sam..

2

Największa głupota wystawiać Pique gdy mamy dwóch zdrowych ŚO do wyboru.

0

Po co Pique gra i ryzykuje, bo jest Mina I Thomas to takie ryzykowanie...

1

Super wynik do przerwy :) W drugiej mogą jeszcze wbijać kolejne bramki :) Chciałbym w końcu gola Dembele.

0

Suarez :) Cou asysta :)

0

Leo dołem a z muru poszli w górę hahaha :D

0

To jest po prostu geniusz piłki nożnej.

0

Messi pozamiatał!!! :)

0

Leoooooooooooooooooo!! Się zabawił :D

1

Dembele bez komentarza :D

0

Ale gościu zdążył ;P

0

El Pistolerooooooooooooooo!!! :D

0

Ja pierdziele!!!!!!!!!!!!!

1

Składzik miodzio :D Dembele i Cou od początku :D Po 3 pkt! Vamosssss!!

1

To było kilka miesięcy remu ;P
http://www.sport.pl/pilka/7,64946,22616899,cristiano-ronaldo-zalozyl-sie-o-to-ze-zostanie-krolem-strzelcow.html

Osobiście nie wierzę w to że mu się powiedzie, ale ostatnio licznik mu się poprawił :D

2

Fajny skład, liczę że Dembele z Coutinho pokażą się z dobrej strony.

6

Jak widać to chyba kariery w Barcelonie nie zrobi, trener na niego nie liczy. W lecie zapewne odejdzie.

1

Jest Mina I Thomas, nie ma żadnego problemu z zastąpieniem go. Niech odpoczywa.

0

Czas najwyższy, musi w końcu zacząć się ogrywać. Dobrze że mamy teraz taki terminarz, to na pewno pomoże.

2

Ciekawe ile w tym sezonowców :D

0

Ale ma chłopak zakręconą karierę ;P

0

A pomyśleć że był na wylocie.. ;) Świetna wiadomość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?