Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez :) Dembele asysta!!! :)
0
Co jak co, ale szkoda że Coutinho nie może pomóc drużynie w LM..
0
Bez przesady, nie uważam się za taktyka lepszego od Valverde, ale na Girone Mina Lub Vermaelen by w zupełności wystarczyli. Lepiej ryzykować zdrowiem Pique przed LM i dalszą najważniejszą częścią sezonu..
0
To co Leo hat-trick? :P
0
Tak w ogóle to Manitka :D
0
Ale on ma te strzały zza pola karnego!!
0
Coutinhooooooooooooooo co strzelił!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Nareszcie zmiana, ale tak w ogóle to Pique powinien odpoczywać całe spotkanie.
1
A Cou był sam..
2
Największa głupota wystawiać Pique gdy mamy dwóch zdrowych ŚO do wyboru.
0
Po co Pique gra i ryzykuje, bo jest Mina I Thomas to takie ryzykowanie...
1
Super wynik do przerwy :) W drugiej mogą jeszcze wbijać kolejne bramki :) Chciałbym w końcu gola Dembele.
0
Suarez :) Cou asysta :)
0
Leo dołem a z muru poszli w górę hahaha :D
0
To jest po prostu geniusz piłki nożnej.
0
Messi pozamiatał!!! :)
0
Leoooooooooooooooooo!! Się zabawił :D
1
Dembele bez komentarza :D
0
Ale gościu zdążył ;P
0
El Pistolerooooooooooooooo!!! :D
0
Ja pierdziele!!!!!!!!!!!!!
1
Składzik miodzio :D Dembele i Cou od początku :D Po 3 pkt! Vamosssss!!
1
To było kilka miesięcy remu ;P
http://www.sport.pl/pilka/7,64946,22616899,cristiano-ronaldo-zalozyl-sie-o-to-ze-zostanie-krolem-strzelcow.html
Osobiście nie wierzę w to że mu się powiedzie, ale ostatnio licznik mu się poprawił :D
2
Fajny skład, liczę że Dembele z Coutinho pokażą się z dobrej strony.
6
Jak widać to chyba kariery w Barcelonie nie zrobi, trener na niego nie liczy. W lecie zapewne odejdzie.
1
Jest Mina I Thomas, nie ma żadnego problemu z zastąpieniem go. Niech odpoczywa.
0
Czas najwyższy, musi w końcu zacząć się ogrywać. Dobrze że mamy teraz taki terminarz, to na pewno pomoże.
2
Ciekawe ile w tym sezonowców :D
0
Ale ma chłopak zakręconą karierę ;P
0
A pomyśleć że był na wylocie.. ;) Świetna wiadomość.