Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar to sam nie wiem czego chce.
0
Poleciał ostro po bandzie.
14
Dzień bez słowa szpaler dniem straconym.
11
Niech nadal myślą nad wypożyczaniem Dembele :D
1
Cieszą i to bardzo! Ale przecież najlepiej go wypożyczyć hahah :D
0
Pewna wygrana ;) Kontynuacja rekordu nadal trwa, oby do końca sezonu! VeB! :)
7
Dembele co za dzik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7
Leo co strzelił :D
0
Rakieta poszedł jak dzik w sosnę :D
0
Dembeleeeeeeeeeeee :D
6
Dembele i Cou po 90 min, niesamowite :D
0
Yerry :D
0
Kurde, szkoda...
1
Leooooooooooooooo :) Coś pięknego ;)
0
Ładny początek :D
0
Dembele nieźle :)
0
Coutinhooooooooo :)
0
Fajny skład i Dembele od początku ;) Mats to chyba nie jest zadowolony ;P
0
Tyle to się nie spodziewałem... Jak to mówią, za głupotę trzeba płacić.. Szansa dla Semedo.
18
Byle w końcu od początku do końca zagrał Dembele.
0
http://www.sport.pl/pilka/56,65080,23368398,alex-ferguson-wybudzony-ze-spiaczki-rozmawial-z-rodzina.html
1
Fajnie jest poznać trochę historii na takie tematy, dobra robota!
0
Z takim nazwiskiem to nic dziwnego że wiele drużyn go chce, marketingowo też wyjdą na tym świetnie.
0
Wstydzili by się z tego Madrytu.
0
Suarez już miał chrapkę na sędziego, te zęby he he :DD
1
Zamiast dawać mu minuty na boisku, to lepiej posadzić na ławie i sprowadzać kolejnego za 100 baniek. Jak Griezmann dołączy do Barcy, to Dembele może z tej ławki już nie wstać. Totalna głupota, nie wiem po co w ogóle go sprowadzali i teraz marnują mu karierę. Nie chodzi tu o mecz z Realem, bo ostatnio też grzeje i tak ławkę.
0
Takie coś się szanuje :))
0
Się chłopak rozstrzelał ;) Oby tylko dobrze przystosował się do gry w FCB ;)
1
Wiemy, jacy są niektórzy piłkarze - Tylko że w Realu też tacy są.
24
Tym niezdarom nawet VAR nie pomoże :d