0

34 lata a nadal zajebiście gra, oby jak najdłużej.

0

Zajebiście to wszystko opisałeś :) Pozdro :)

0

Bardzo fajna wiadomość, taki bramkarz akceptuje rolę zmiennika, to się szanuje :)

9

My możemy chcieć, ale Andres na pewno odchodzi, trzeba to z trudem zaakceptować..

0

Xavi, Puyol, Iniesta.. Szkoda że ten czas tak szybko przemija.. Andres - Legenda!

0

To że Leo potrzebuje odpoczynku zgodzę się, powinien w ostatnich mniej ważnych spotkaniach odpoczywać, ale żeby całkowicie bez gry? Chyba mu się coś poprzestawiało. Nie wyobrażam sobie GD bez Leo.

0

Rozumiem, najważniejsze że wyjaśnione. Pozdro.

0

Napisałem że sorry, nie zauważyłeś?

0

Sorry, faktycznie 1 mecz, mój błąd. Pomyliło mi się z inną sytuacją.

0

Przecież za bezpośrednią czerwoną kartkę jest dwa mecze kary. Nie wiadomo czy by tak samo zrobił gdyby grał od początku, zupełnie inaczej mecz mógł wyglądać, można sobie tak gdybać.

0

Bo ledwo co wszedł a już czerwona i teraz bez niego 2 mecze.

0

A teraz 2 mecze kary.

1

Koniec.. Uff remis, całe szczęście że wytrzymali.

0

3 minuty, oby nie przegrać tylko.

0

Masakra...

1

Strzelił ręką i jak się cieszy..

0

Gol ręką zawsze spoko...

1

Ja pierdziele....

0

Ja nie wiem po co Roberto to zrobił, dopiero co wszedł :/

0

Roberto bez sensu co on zrobił.......

1

Paulinhoooooooooooo gooooooooool :)

0

Wchodzi Leo :)

0

Niech on już odejdzie z Barcy bo się nie da wytrzymać. Mats tak się stara a przez takiego Zamora mu ucieka..

4

Gomes to wszystko zje... swoim nieudanym podaniem...........

0

Kapitalny strzał!

2

Dembele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11

Mats co wybronił!!!!!!!!!!

7

Mina jak napierdzielał :D

0

Mats!

0

Ciekawe jak to będzie wyglądało.. oby nie przekombinował. Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?